reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny @Olk@24 @Dgd @JoannaRak @misis188 @Akatombo @dżoasia @Never give up i pozostałe ,które były i chodzą do dr Pasikonika mam wizytę od jednej z Was ale zastanawiam się czy iść teraz czy zrobić badania i dopiero iść za miesiąc?
Jak to u niego jest?Piszecie,że wysyłacie mu wyniki badań i już do niego nie chodzicie?
Czy każdy wynik to wizyta?
I właśnie pytanie jakie badania do niego trzeba mieć?
Mam Allo Mlr (jestem po szczepieniach i dzisiaj chciałam zrobić kontrolne ale jestem chora)
Kir
Test cyt
Nk
Co jeszcze warto zrobić?
Wolałabym chyba iść do niego z badania chyba,że zleci a wyniki mu wyślę mailem bo do Łodzi to kawałek jest i o cały wolny dzień często nie łatwo będzie.
Nie przemyślałam tego chyba do końca.
Wielkie dzięki!
Wizyty są dwie....na pierwszej zleca wszystkie potrzebne mu badania, na drugiej opisuje schemat leczenia. Później tylko kontakt e-mailowy ;)
 
reklama
Dobry wieczór dziewczyny mam problem czy to normalne ,ze w ciąży można zemdleć wyobraźcie sobie ze dzisiaj byłam u szwagierki tak słabo mi się zrobiłam ze zaczęłam ja widzieć potrójnie i padłam tak słabo mi się nagle zrobiło to 12tc+2 ,masakra i cały wieczór jest mi tak słabo czy to normalne ???
Moze tak die zdarzyc to normalne musisz na siebie uwazac. Jesli mocno upadniesz i sie potluczesz to lepiej pojechac na sor zeby wszystko sprawdzic czy jest ok
 
Gosia jaka klinikę teraz wybrałaś i jakie koszty na in vitro z Ad? Jakiego lekarza polecisz?
To chyba do mnie ;)
Ja bylam w Invicta Gdansk i bardzo jestem zadowolona nie dlatego ze sie udalo naprawde super podejscie. My bralismy pakiet all insclusive on rok temu kosztowal 10900 zalapalismy sie na voucher za 1000 ktore byc moze teraz jesienia tez beda musisz sprawdzac na stronie. Pakiet nie obejmuje wirusologii niestety. Dodatkowo 1200 zl zapodloze embriogen, 1100zl za magnetyczna separacje plemnikow, 500 zl za dawce.
Polecam dr Glodka u ktorego bylam ja moje kolezanki z Artemidy byly u Hajdusionka. Napewno Glodka polecam ma transfer u nas u dziewczyn ktore za mna poszly do Invicty Glodek ma juz 4 szczesliwe transfery ostatni blizniaczy. Ma chlop szczesliwa reke ;)
 
Dziewczyny @Olk@24 @Dgd @JoannaRak @misis188 @Akatombo @dżoasia @Never give up i pozostałe ,które były i chodzą do dr Pasikonika mam wizytę od jednej z Was ale zastanawiam się czy iść teraz czy zrobić badania i dopiero iść za miesiąc?
Jak to u niego jest?Piszecie,że wysyłacie mu wyniki badań i już do niego nie chodzicie?
Czy każdy wynik to wizyta?
I właśnie pytanie jakie badania do niego trzeba mieć?
Mam Allo Mlr (jestem po szczepieniach i dzisiaj chciałam zrobić kontrolne ale jestem chora)
Kir
Test cyt
Nk
Co jeszcze warto zrobić?
Wolałabym chyba iść do niego z badania chyba,że zleci a wyniki mu wyślę mailem bo do Łodzi to kawałek jest i o cały wolny dzień często nie łatwo będzie.
Nie przemyślałam tego chyba do końca.
Wielkie dzięki!
Najpierw jest wizyta na ktorej wujek Jarek zleca badania a pozniej wyniki wysylamy meilem wiec moim zdaniem jesli teraz pojedziesz to jakis obraz juz bedzie mial z tych wynikow ktore masz a reszte doslesz
 
Najpierw jest wizyta na ktorej wujek Jarek zleca badania a pozniej wyniki wysylamy meilem wiec moim zdaniem jesli teraz pojedziesz to jakis obraz juz bedzie mial z tych wynikow ktore masz a reszte doslesz

2,3 dc idę na badania do diagnostyki więc i tak będę się kłuć.
Czy coś wtedy będa przy okazji już zrobić?
Czy wszystkie te które przepisuje to w specjalnym miejscu mam robić jak to allo w Krakowie tylko w Prokocim.
 
Hej Laski, dzisiaj nic nie mam w kalendarzu.
Jak któraś dzisiaj robi betę, transferuje, ma punkcję, podgląda malucha czy cokolwiek innego, to mocne kciuki, żeby wszystko było dobrze. :D
Miłego dnia. :*
 
2,3 dc idę na badania do diagnostyki więc i tak będę się kłuć.
Czy coś wtedy będa przy okazji już zrobić?
Czy wszystkie te które przepisuje to w specjalnym miejscu mam robić jak to allo w Krakowie tylko w Prokocim.
Dla niego nie ma znaczenia gdzie robisz badanie - aby było takie jakie on zleci.
Nie ma konieczności robienia u niego w APC, chociaż uważam że mają tam dobre ceny [emoji14]
 
reklama
2,3 dc idę na badania do diagnostyki więc i tak będę się kłuć.
Czy coś wtedy będa przy okazji już zrobić?
Czy wszystkie te które przepisuje to w specjalnym miejscu mam robić jak to allo w Krakowie tylko w Prokocim.
Tina, mozna tez.u niego na miejscu w apc.
Mi na drugiej wizycie z omowieniem wynikow dal emaila i jak cos pilnie potrzebuje to do niego pisze a on zawsze odpisuje albo oddzwania:)

@sssurykatka toz to prawdziwe przestepstwo hihi, odpocznij sobie, dzis dzien ksiezniczki!!

Dzwonili wlasnie z laby. Wszystkie siesie ladnie podzielily na 4, klasa A. Uuuuuffff :) 2jutro beda mrozic, reszte trzymaja do blastek. Oby do soboty!
 
Do góry