reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam Was Kochane w ten bardzo zimny poranek. Tak jak wcześniej wspominałam mam iść na betę z pierwszym usg w poniedziałek. Dziewczyny nie wytrzymam do poniedziałku, cały weekend będę o tym myślała. Chcę iść jutro na betę. Wiem że to głupie ale po ostatniej cb to jest w mojej głowie. Podpowiedźcie jeżeli w poniedzialek beta była 96 to jutro w czwartek ile powinna być? 300 ? Z góry dziękuję
 
Witam Was Kochane w ten bardzo zimny poranek. Tak jak wcześniej wspominałam mam iść na betę z pierwszym usg w poniedziałek. Dziewczyny nie wytrzymam do poniedziałku, cały weekend będę o tym myślała. Chcę iść jutro na betę. Wiem że to głupie ale po ostatniej cb to jest w mojej głowie. Podpowiedźcie jeżeli w poniedzialek beta była 96 to jutro w czwartek ile powinna być? 300 ? Z góry dziękuję
Tak, jak bedzie ok 300 to bedzie super:) a w poniedzialek moze byc ciut za wczesnie na usg, nie lepiej przelozyc na wtorek/srode?
 
Dziewczyny mam katar i przez to boli gardło bo chyba ścieka.
Czekam na badania allo mlr -czy przeziębienie nie zaklamie badana?
I czy kusze być ba czczo czy można cis zjesc?
Jesli ktoś przeczyta z rana będę wdzięczna za informacje!
 
Dziewczyny mam katar i przez to boli gardło bo chyba ścieka.
Czekam na badania allo mlr -czy przeziębienie nie zaklamie badana?
I czy kusze być ba czczo czy można cis zjesc?
Jesli ktoś przeczyta z rana będę wdzięczna za informacje!
Lekkie sniadanie mozesz spokojnie zjesc, ale z przeziebieniem nie pomoge, musisz dopytac:)
 
Dokladnie tak. Jesli nie ma problemow z wchlanianiem zalecane jest 400ug kwasu. Przy problemach zalecaja 400ug kwasu syntet plus 400ug formy metylowanej. Ale to trzeba miec sprawdzone

U mnie np jeszcze jest MTHFR C677T w heterozygocie wiec ta lzejsza odmiana, ale homocysteina w normie, wiec Pasnik powiedzial, ze nie musze metylowanych bo mimo mutacji polowy genu widac, ze nie ma problemu. Pokazalam mu opakowanie zetawu prenatalnego pregnacare i powiedzial, ze w tych zwyklych tez zazwyczaj jest troche metylowanego kwasu foliowego i jak wyniki sa ok to kontynuowac wiec nie kombinowalam. W pierwszej ciazy bralam tak samo nawet nie wiedzac o zadnych mutacjach.
 
reklama
Do góry