reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej, ja już po wizycie. Prawdopodobnie (lekarz był bardzo mocno przekonany przy ferowaniu swego osądu) będą chłopaki.
Szczerze powiedziawszy zbił mnie z pantałyku, bo kilka razy słyszałam, że ma być parka ale jestem szczęśliwa. Serduszka pięknie biją, wszystkie narządy są widoczne.
Tak więc @Pandzia89 jak na zamówienie inkubuję dla Ciebie zięciów. ;)

Mam nadzieję, że nie będę nigdy teściową z koszmarów. [emoji6]
Muszę Wasze posty z dzisiaj nadrobić. [emoji8]Zobacz załącznik 899141Zobacz załącznik 899142
Justynko raz jeszcze twierdzę że widok jest cuuudowny i wzruszający [emoji7][emoji173][emoji4]
 
reklama
Hej, ja już po wizycie. Prawdopodobnie (lekarz był bardzo mocno przekonany przy ferowaniu swego osądu) będą chłopaki.
Szczerze powiedziawszy zbił mnie z pantałyku, bo kilka razy słyszałam, że ma być parka ale jestem szczęśliwa. Serduszka pięknie biją, wszystkie narządy są widoczne.
Tak więc @Pandzia89 jak na zamówienie inkubuję dla Ciebie zięciów. ;)

Mam nadzieję, że nie będę nigdy teściową z koszmarów. [emoji6]
Muszę Wasze posty z dzisiaj nadrobić. [emoji8]Zobacz załącznik 899141Zobacz załącznik 899142
O piękne chłopaki [emoji5] [emoji7] świetnie ze wszystko dobrze [emoji173]
 
@Justin87 piękne widoki zarażam się na maksa❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Trochę pogadałam z mężem i broni nie składamy. Czekam na wynik proga i telefon od lekarza i jego zaleceń. Potem kontakt z Paśnikiem i spotkanie z lekarzem prowadzącym. Możliwe i spróbuję zmienić steryd bo ten na mnie nie działa. Załatwiać będę histero ale operacyjną a nie diagnostyczną. A na razie jutro termin @ głowa od płaczu boli ale może przejdzie. No i mąż każe myśleć pozytywnie bo jeszcze cud się może trafić. Najwyżej kolejny transfer października - listopad więc nadal nas trochę będzie. Nie wiem skąd biorę tyle siły ale chyba chęć posiadania dziecka jest tak duża że daje mi kopa i stawia szybko na nogi. Miłej nocki :)
 
Kazda to wstaje z kolan... wiecie dlaczego 90% tej procedury bierze na siebie kobieta[emoji173]️

To nie bylo pytanie;)

Nie zgodze się - mój bardziej to przeżywa ode mnie, bardzo dużo się interesuje i jest w tym wszystkim tak jak ja. Fizycznie oczywiście my więcej znosimy ale jak zabierała mnie karetka- mój się popłakał (drugi raz w życiu widziałam jak płacze) i powiedział ze odda wszystko żeby wziąć na siebie mój ból.
 
@Justin87 piękne widoki zarażam się na maksa[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Trochę pogadałam z mężem i broni nie składamy. Czekam na wynik proga i telefon od lekarza i jego zaleceń. Potem kontakt z Paśnikiem i spotkanie z lekarzem prowadzącym. Możliwe i spróbuję zmienić steryd bo ten na mnie nie działa. Załatwiać będę histero ale operacyjną a nie diagnostyczną. A na razie jutro termin @ głowa od płaczu boli ale może przejdzie. No i mąż każe myśleć pozytywnie bo jeszcze cud się może trafić. Najwyżej kolejny transfer października - listopad więc nadal nas trochę będzie. Nie wiem skąd biorę tyle siły ale chyba chęć posiadania dziecka jest tak duża że daje mi kopa i stawia szybko na nogi. Miłej nocki :)
:*:*;*;*[emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Nie zgodze się - mój bardziej to przeżywa ode mnie, bardzo dużo się interesuje i jest w tym wszystkim tak jak ja. Fizycznie oczywiście my więcej znosimy ale jak zabierała mnie karetka- mój się popłakał (drugi raz w życiu widziałam jak płacze) i powiedział ze odda wszystko żeby wziąć na siebie mój ból.
Taaa, jasne... twoj , malo takich jest
 
Do góry