reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
;)
@Felia, zależy jaka wada wyjdzie w kariotypie. To, że połączenie Waszych da akurat wadę letalną jest naprawdę bardzo rzadkie, ale trzeba to sprawdzić.
Przykro mi, że znów musisz przez to przechodzić.

@Barburka gratuluję córci ;)

@Sol, mogę teraz z czystym sumieniem powiedzieć: A NIE MÓWIŁAM?! :) :) :)

@dżoasia, czekamy na newsy!

@Agonia777, przykro mi cholercia, zrób jeszcze za w dni może to leniuszek jaki?

@annemarie wiem, że to jeszcze u Ciebie wcześnie, ale ja mam mocne przeczucie, że będzie ok :)

@Niezapominajka2018 super, masz tam całą drużynę koszykarską nawet z ławką rezerwowych ;)

Monia i @Megi1985@ gratuluję pozytywnych bet! :) Oby rosły dalej tak pięknie!
Rozbawilas mnie ;)
 
Tak się zastanawiam.. Koleżanka moja miała blastkę 1BB Dziś beta w 9dpt tylko prawie 12 a w 6 dniu była tylko 0,88 czy coś z tego będzie ? hmm miał ktoś tak ??
 
Najgorsze ze kliniki maja swoje oznaczenia, wlasnie po to zeby nie porownywac i zeby sie czesto nie wydalo ze podaja ci zarodki ktore sa niezdolne do życia. Robia tak niestety:(
Moim zdaniem powinna byc jedna klasyfikacja i kazda klinika powinna sie tego trzymac.Bo z tego co tobie z BB wkleilam wychodziloby ze 5 dniowe zarodki maja 2 blastomery , a to jest podzial w 1 dniu juz. Dlatego nie moze to jedno z drugim pasowac.
Może jutro dostanę kartę informacyjna. W 3 dobie dostałam i większość miała podział na 5, 6, 7 części czy jak to się mówić.
 
reklama
Hej, ja już po wizycie. Prawdopodobnie (lekarz był bardzo mocno przekonany przy ferowaniu swego osądu) będą chłopaki.
Szczerze powiedziawszy zbił mnie z pantałyku, bo kilka razy słyszałam, że ma być parka ale jestem szczęśliwa. Serduszka pięknie biją, wszystkie narządy są widoczne.
Tak więc @Pandzia89 jak na zamówienie inkubuję dla Ciebie zięciów. ;)

Mam nadzieję, że nie będę nigdy teściową z koszmarów. [emoji6]
Muszę Wasze posty z dzisiaj nadrobić. [emoji8]
Screenshot_20180917-202711.jpg
Screenshot_20180917-202706.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180917-202711.jpg
    Screenshot_20180917-202711.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 448
  • Screenshot_20180917-202706.jpg
    Screenshot_20180917-202706.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 447
Do góry