reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zbiorowo gratuluje pieknych ciaazowych bet, serduszek, pieknych widokow na usg no i najwieksze grtulacje dla @Barburka, niech malwnka Anastazja rosnie jak na drozdzach, a ty wracaj do formy jak najszybciej! :)

@Agonia777 @Felia kuWa tak mi przykroooooooooo, trzymajcie sie dziewczyny. @Felia zwlaszcza Ty. Zastanawia mnie jaki mamy wspolny mianownik z tymi poronieniami. Jeszcze u @JoannaRak tez bylo takie nagle poronienie. Czy kluczem faktycznie jest immuno czy co. :/

@Never give up zaaazdro takiego estradiolu, podziel sie wez!!! Ja jeszcze czekam na wiz, krew na e2 oddana.

@dzoasia, @Felia, ja tez mowie ze to bardzo podobne do mojej sytuacji. Na koniec pazdziernika, moze poczatek listopada bedziemy wiedziec czy wujek Jarek mial racje!! Oby [emoji120]
 
No ch.... to się mozna stymulować dodatkowo oprócz kliniki
Moze nie winka a rakije i jakies ziolka na odprezenie nam trzeba haha.
Moj kolega wciaz namawia mnie na joge, czyli generalnie na medytacje. Owszem, moze i dobry pomysl, bo poziom kortyzolu mam chyba chronicznie wysoki. Sek w tym, ze nie potrafie wysiedziec spokojnie i zanudzac sie w sobie ohmmmm.

Ech pierdziele to wszystko. Wpraszam sie na wasze krakowskie spotkanie, gdyby sie odbylo. Popije sobie, posmieje sie, moze kolektywnie poryczymy troche a na koncu tramwaj zazygam. Mialo byc z nudnosci, uj...bedzie jak bedzie :)
 
Moze nie winka a rakije i jakies ziolka na odprezenie nam trzeba haha.
Moj kolega wciaz namawia mnie na joge, czyli generalnie na medytacje. Owszem, moze i dobry pomysl, bo poziom kortyzolu mam chyba chronicznie wysoki. Sek w tym, ze nie potrafie wysiedziec spokojnie i zanudzac sie w sobie ohmmmm.

Ech pierdziele to wszystko. Wpraszam sie na wasze krakowskie spotkanie, gdyby sie odbylo. Popije sobie, posmieje sie, moze kolektywnie poryczymy troche a na koncu tramwaj zazygam. Mialo byc z nudnosci, uj...bedzie jak bedzie :)
Ja jak będę dobrze się czuła po punkcji to może zawitam w Krakowie w weekend więc chętnie się zlapie ;-)
 
Dziewczynki u mnie też dobrze.
Jest [emoji176] yes...!
Kropek ładnie umiejscowiony wszystko wygląda ładnie.. Taaak się cieszę!

Przypomnę wam, że to ostatni z moich 6 zarodków, leniuszek 6 dniowy. Transfer numer 4, szczęśliwy dosłownie rzutem na taśmę. Jedyny na naturalnym cyklu bo się uparlam.
8dpt test sikany +
9dpt test sikany +
10dpt krwawienie, dość silne
12dpt beta 333
14dpt beta 963
32dpt serduszko bije, wymiary na 6tydz 5 dzień ciąży.

Aaaaa........! Ciszę się i oczywiście obaw ciąg dalszy.

A Wam wszystkim gratuluję tych pięknych poniedziałkowych wiadomości. [emoji173]️
Kochana ale wspaniałe wiadomości :) bardzo się cieszę i gratuluję :)
 
reklama
Moze nie winka a rakije i jakies ziolka na odprezenie nam trzeba haha.
Moj kolega wciaz namawia mnie na joge, czyli generalnie na medytacje. Owszem, moze i dobry pomysl, bo poziom kortyzolu mam chyba chronicznie wysoki. Sek w tym, ze nie potrafie wysiedziec spokojnie i zanudzac sie w sobie ohmmmm.

Ech pierdziele to wszystko. Wpraszam sie na wasze krakowskie spotkanie, gdyby sie odbylo. Popije sobie, posmieje sie, moze kolektywnie poryczymy troche a na koncu tramwaj zazygam. Mialo byc z nudnosci, uj...bedzie jak bedzie :)

Ja jeszcze dobrze to znosze. Jakos jeszcze mnie deprecha nie łapie ale ciekawe ile jeszcze zniosę. Może jak nie będzie na chleb bo invitro trzeba spłacać. ;)
Ja mam na szczęście niski kortyzol a on często jest wysoki przy moim schorzeniu i tez ma wpływ negatywny na poronienia. Ale to jedno kuzwa mam w normie. ;))))
Mnie w krakowskie nie mieszaj ja z wawy.
A Ty skąd jesteś? ;)
 
Do góry