reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie zgodze się - mój bardziej to przeżywa ode mnie, bardzo dużo się interesuje i jest w tym wszystkim tak jak ja. Fizycznie oczywiście my więcej znosimy ale jak zabierała mnie karetka- mój się popłakał (drugi raz w życiu widziałam jak płacze) i powiedział ze odda wszystko żeby wziąć na siebie mój ból.
Masz szczęscie w tym nieszczęsciu biedroneczko <3
 
reklama
9 B to by znaczylo , ze ma 9 blastomerow i jest dobrej jakosc, ale te oznaczenia do reszty mi nie pasuja. Zapytaj , ja na serio tego nie kumam:(
Pani powiedziała, że te normalne oznaczenia typu 4bb itp dotyczą blastocysty a w 3 dobie tu np 9 mówi o podziale. Teoretycznie w trzeciej dobie powinna podzielić się na ok 8, moja miała 9, czy to ma jakieś znaczenie to nie wiem.. Może jutro się czegokolwiek dowiem
 
Pani powiedziała, że te normalne oznaczenia typu 4bb itp dotyczą blastocysty a w 3 dobie tu np 9 mówi o podziale. Teoretycznie w trzeciej dobie powinna podzielić się na ok 8, moja miała 9, czy to ma jakieś znaczenie to nie wiem.. Może jutro się czegokolwiek dowiem
Moje zarodki były mrożone w drugiej dobie. Oznaczenia miały typu 4AB - gdzie znaczyło, że są 4 komórki i mała fragmentacja jakaś zaznaczona... blastocyst nigdy nie miałam, więc nie mam pojęcia...
 
U mnie dowiem się jutro. Niestety mam bóle brzucha i znowu delikatne plamienie. Wytrzymałam, nie leciałam do lekarza. Idę jutro na zaplanowaną wizytę. Zobaczymy co przyniesie los.
Powodzenia kochana. Ja miałam w pierwszej ciąży bóle brzucha i plamienia praktycznie cały czas w pierwszym trymestrze. Na pewno jest wszystko ok. Ściskam mocno.
 
reklama
Do góry