reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Może Twój jest po prostu mało wylewny ale na pewno w środku tak smao przeżywa. ;)
Ale to nie o to absolutnie chodzi, moj maz jest az za wylewny

Tylko sobie nie wyobrazam jakby mial 3 razy w miesiacu na usg jezdzic , nogi rozkladac, brac po 4 zastrzyki dziennie, tone lekow po ktorych bylyby pol zywy, dal sie wiecznie znieczulac, latal opetany na badania, robil sobie histeroskopie, kombinowal non stop w pracy i klamal zeby na podgladanie jajec jeździć, znosil bolesne poronienia, wymioty calodniowe ... i tak 3 lata??? To nie chodzi tutaj o wspolczucie , bycie razem , tylko o konski upor!
 
Hej, ja już po wizycie. Prawdopodobnie (lekarz był bardzo mocno przekonany przy ferowaniu swego osądu) będą chłopaki.
Szczerze powiedziawszy zbił mnie z pantałyku, bo kilka razy słyszałam, że ma być parka ale jestem szczęśliwa. Serduszka pięknie biją, wszystkie narządy są widoczne.
Tak więc @Pandzia89 jak na zamówienie inkubuję dla Ciebie zięciów. ;)

Mam nadzieję, że nie będę nigdy teściową z koszmarów. [emoji6]
Muszę Wasze posty z dzisiaj nadrobić. [emoji8]Zobacz załącznik 899141Zobacz załącznik 899142
Oł jeah! Równowaga w przyrodzie musi być :D cieszymy się bardzo! Ile waza Maluchy? Wyrownały się troszke? Przystojniaki!
 
reklama
Do góry