reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia bardzo Ci współczuję i mocno tulę ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Witam nowe dziewczyny trzymam kciuki za pozytywną betę ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

U mnie 2 dpt a tak mnie napierdziela w krzyżu że nie wiem czy leżeć i w jakiej pozycji czy siedzieć. Szukam dogodnej pozycji ale nie wiem czy taką znajdę.

@Biedroneczka83 a jak u Ciebie sytuacja?
Gosia ale to suuuuuuuper oznaka, że kropki się wgryzają :D :)
 
Dr Cz pytała czy na pewno dobrze biorę leki - nie, kuźwa, zamiast wstrzykiwać to sobie robię koktalj z gonalu i wina i tyłek tym moczę:/ Sory za głupie gadanie ale mam serdecznie dosć dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że mąż nie będzie zły za auto :o Jeśli jednak będzoe to chyba zostanę bezdomna. Ma któraś wolny pokój? :-( :(
Ja mam Asia trzy wolne więc zapraszam pod stolicę :)
Zaraz urlop więc będziemy pić i gadać przy czerwonym winku ;)
 
Niunia a ile miałaś jajeczek w 5 dc i teraz?
Zobacz u @Biedroneczka83 też nie rosły a jak wystrzeliły to były śliczne i ładne zarodki....więc może i u Ciebie Asia tym razem tak będzie..:*
A stłuczką się nie przejmuj, po prostu ujowy dzień miałaś, myśli były zupełnie gdzie indziej i jest to jak najbardziej wytłumaczalne...
Oni tego nie liczą i to też mnie denerwuje. Ja wiem, że u Biedrony wystrzeliły i było ok, ale u mnie wystrzeliły i nie było ok, a wychodzi na to, że zmodyfikowała mi tak leki, że mam to samo co wtedy, czyli gonal i menopur po 150. Nie narzekam już bo zaraz wyjdę na pesymistycznego ciula:oops:

BTW - ty bierzesz teraz całą ampułke gonapeptylu?
 
A czemu tak długo czekasz z tym transferem? Taki plan działania?
Relanium. Możesz wziąć jeśli się strasznie denerwujesz albo masz skurcze tylko zobacz czy nie ma jakiś niepożądanych skutków razem z tym lekiem, który ma Ci doktor podać bo ja nigdy o tym leku nie słyszałam.
Poza tym wiem, że jest ciężko ale uwierz kochana, że będzie ok. Masz na prawdę duże szanse. I może mieć doktorek rację bo miałaś CB, może akurat zarodek był nie taki bo widać że cialo było przygotowane na dzidzi. Tylko tak myślę o tym endo, że tak w ciemno trochę bo skoro leki dopiero od niedzieli to doktorek nie wie jakie endo urośnie do tego czasu... Hmmm... A zdrugiej strony są jeszcze 3 dni więc statystycznie powinno być ok..? Tak mi się wydaje i życzę żeby właśnie tak było. Trzymam kciuki kochana!
No ja też myślałam jak mi lekarz powiedział że endo gotowe że od jutra leki. W tamtym cyklu też miałam 21 go może ma jakiś plan na mnie nie wiem ale jeszcze mu zaufania tym razem. A tobie zawsze przepisywal relanium? Swoją drogą ten nasz doktorem zakręcony kiedy się do niego wybierasz? Już go poinformowałas o ciąży? Też Ci tak słodzi zawsze jak u niego jesteś, mam wrażenie za każdej tak ? Ja to prawie zawsze bez męża może dlatego :) z mężem tylko na transfery i podpisanie zgody na rozmrażania... Ostatnio mi opowiadał że jakaś pacjentka chciała crio ale mąż nie podpisał zgody bo się z nią rozwodzic i nie chce więcej dzieci taka afera
 
Wnoszę oficjalna prośbę o banicję Justynki z forum!! Widzialyscie jej fotkę na Fb?!?!?
Jest za ładna , ma za zgrabne nogi i za dobrze w tej ciazy wyglada!!!!! Do tego jeszcze mądra. ;)))))))
To normalne ze nie możemy jej lubić. Hihihihu
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
błahahahah @Justin87 widzisz co o Tobie piszą....:D :p
brzuch wypięłaś do zdjęcia a i tak niezła dziunia z Ciebie :p :D
Piękna i mądra - gratuluję zdanego egzaminu, bo niestety nie zdążyłam pogratulować :)
 
reklama
błahahahah @Justin87 widzisz co o Tobie piszą....:D :p
brzuch wypięłaś do zdjęcia a i tak niezła dziunia z Ciebie :p :D
Piękna i mądra - gratuluję zdanego egzaminu, bo niestety nie zdążyłam pogratulować :)

@Justin87 podpinam sie pod petycje [emoji23] az na fejsa musialam wejsc zeby na wlasne oczy zobaczyc [emoji102][emoji8][emoji8] pieknie rosniecie [emoji173]️
 
Do góry