reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Ozis. Nie przejmuj się nim. Czasami każdy ma gorszy dzień chociaż to żadna wymówka. W końcu są dla nas - pacjentow. Mi się wydaje, że doktorek nie lubi za bardzo jak się na nim presję wywiera! Mimo wszystko cieszę się że udało Ci się dostać to co chciałaś. Relanium Ci nie zaproponował? Endo super. Ile masz jeszcze w takim razie do transferu?
Trzymam kciuki żeby teraz się udało!
A przyjmij mi kochana. Ty miałaś histeroskopie kiedyś?
@Agonia777 kciuki zacisniete dalej.
Do transferu jeszcze 9 dni, boję się zbyt to endo za grube nie było ... Miałam robiona tylko hsg. Właśnie on w ogóle nie proponuje mi relanium, może wziąć na własna rękę? Od niedzieli 5 dni tabletki tyle ile ma zarodek zostały mi jeszcze 3 blastocysty, ja i tak jestem cały czas przejęta że one wszystkie są wadliwe bo on tak wkręcić że teraz tak dużo wadliwych... Może jemu tak wygodniej bo skoro wadliwy to niczyja wina. Nie wiem już teraz jest coś nowego i muszę myśleć do przodu, ja go bardzo lubię i zawsze myślałam że świetnie się rozumiemy chociaż pierwsza wizyta nie przypadła ani jemu ani mi do gustu, poszłam do niego z całą teka pytań i on swoje a ja swoje :) ale później zdałam się całkowicie na niego i mamy podobne poczucie humoru, wszystko szło gładko aż za bardzo stymulacja piękna punkcji ok z 5 pobranych kom zaplodnionych się 5 z czego jedna nie dotrwala do 5 dnia i zostały 4 z czego jedna to CB. On sam i embriolog byli bardzo zaskoczeni takim wynikiem więc ja też się cieszyłam a tu klops... Jakoś inaczej już teraz podchodzę do tego crio z większym dystansem ale też większym lekiem... I tak mnie tam jedna babeczka w rejestracji zawsze denerwuje akurat dzisiaj na nią trafilam
 
Dr Cz pytała czy na pewno dobrze biorę leki - nie, kuźwa, zamiast wstrzykiwać to sobie robię koktalj z gonalu i wina i tyłek tym moczę:/ Sory za głupie gadanie ale mam serdecznie dosć dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że mąż nie będzie zły za auto :o Jeśli jednak będzoe to chyba zostanę bezdomna. Ma któraś wolny pokój? :-( :(
Dżoasia ja mam nawet nawet dwa. Zapraszam na winiacza ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny zabijcie mnie. Brak reakcji na lek. Qrwa ile jeszcze :(

Dzoasienko kochana ja pierxoxoxoxoxoxoxox!
Az mi cisnienie skoczylo jak to przeczytalam :(. Moze akurat jesze fajnie wystrzela jak teraz cos dolozyli. Moze poczatek trudny to koniec bedzie dobry. Tylko to czekanie... kiedy masz nastepna wizyte?
 
@dżoasia, to jest jakaś porażka. Może znowu masz zatkane jajniki? Bo z tego co pamiętam, to miałaś kiedyś robiony drilling i wtedy te jajniki pięknie pracowały.
Niestety nie znam się kompletnie na tym, co Ci sie przytrafia ale mam wielką nadzieję, że w końcu karta się odwróci na Twoją korzyść. [emoji8]
 
reklama
Do góry