reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ale numer. Bylismy dzis w dobrym usg w Krakowie u docenta W. na zwyklej wizycie, termin ustalilam taki jaki polecila mi babka z recepcji na odbior wynikow Nifty (mialy byc dopiero dzisiaj). A docent mowi, ze skoro juz jestesmy, to zrobimy dzis usg polowkowe!!! [emoji44][emoji86] ze na swiecie robi sie je juz od 15tc, tylko w Polsce tak archaicznie 18-22tc i ze jak sie umie robic usg, a dziecko jest prawidlowo wyksztalcone, to mozna spokojnie przeprowadzic pelne badanie anatomiczne drugiego trymestru rowniez w 16tc.. Bylam w szoku, ale zakladam, ze skoro ten czlowiek na codzien uczy lekarzy ultrasonografii na calym swiecie to raczej wie co mowi..
Tak wiec nasz synek ma sie dobrze [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] my niewiele z tego kumalismy, ale docent skupil sie na anatomii dziecka, sprawdzal narzady, komory serca, kregoslup, nerki, itp, jakies przeplywy, strasznie duzo dziwnych rzeczy [emoji86] synek (widzielismy tez siusiaczka[emoji3]) rozwija sie prawidlowo, a na nastepne tak szczegolowe usg mamy przyjsc dopiero w 30tc [emoji4]
Zalaczam tylko zdjecia 3D, bo z pozostalych nic nie rozumiem [emoji6]
Jedyne co to dopiero dzis zobaczylam jak bardzo nastroj matki ma wplyw na dziecko. Ostatnia doba byla dla mnie i dla M straszna, wiekszosc nocy spedzilismy przy kocie, ktory sie nieoczekiwanie rozchorowal. Od rana tez nerwowka, czy zdaze do weterynarza a pozniej na usg, w ogole czy niczym sie nie zaraze od kota itd itd. A pozniej na usg lekarz pokazywal mi jak mocno mialam scisnieta macice a w niej mega scisniete dziecko [emoji45] dziewczyny, nie bez powodu mowia, ze spokoj ciezarnej jest najwazniejszy. Nasze dzieci to naprawde czuja, musimy nauczyc sie odpuszczac pewne rzeczy i zyc w miare mozliwosci na luzie.. przynajmniej ja mam takie postanowienieZobacz załącznik 897355
A teraz cofam sie do poranka i nadrabiam zalegle strony ktore dzis naprodukowalyscie [emoji9]

Ale super te zdjecia! Gratuluje kochana, ze wsystsko sie pieknie rozwija. [emoji173]️ to chyba nam wszystkim dalas do myslenia z tym wplywem stresu na maluszka.
 
reklama
O widzisz, dobrze wiedzieć, nawet się nie czuje zapewne tego ścisku macicy.
Synuś piękny. Bardzo się cieszę, że wszystko ma na swoim miejscu. Rośnij dalej zdrowo Malutki. [emoji8]
Czulam zdenerwowanie i bol podbrzusza, ale to taki zwykly bol, jaki zazwyczaj czuje na wieczor. A lekarz musial sie naprawde nagimnastykowac, zeby moc przeprowadzic badanie. Po pol godzinie mowi, ze sie dopiero zaczelam rozluzniac, choc to bylo podswiadome, oddychalam rowno, relaksacja jak na jodze, a i tak potrzeba bylo czasu.. mowie Wam, masakra jak to sie odbija na wnetrzu organizmu!
 
Oni tego nie liczą i to też mnie denerwuje. Ja wiem, że u Biedrony wystrzeliły i było ok, ale u mnie wystrzeliły i nie było ok, a wychodzi na to, że zmodyfikowała mi tak leki, że mam to samo co wtedy, czyli gonal i menopur po 150. Nie narzekam już bo zaraz wyjdę na pesymistycznego ciula:oops:

BTW - ty bierzesz teraz całą ampułke gonapeptylu?
Nie słońce... mam brać od soboty po pół ampułki.
A w macierzyństwie też taki zestaw leków miałaś? ...bo nie pamiętam ;/
 
Dziewczyny ale numer. Bylismy dzis w dobrym usg w Krakowie u docenta W. na zwyklej wizycie, termin ustalilam taki jaki polecila mi babka z recepcji na odbior wynikow Nifty (mialy byc dopiero dzisiaj). A docent mowi, ze skoro juz jestesmy, to zrobimy dzis usg polowkowe!!! [emoji44][emoji86] ze na swiecie robi sie je juz od 15tc, tylko w Polsce tak archaicznie 18-22tc i ze jak sie umie robic usg, a dziecko jest prawidlowo wyksztalcone, to mozna spokojnie przeprowadzic pelne badanie anatomiczne drugiego trymestru rowniez w 16tc.. Bylam w szoku, ale zakladam, ze skoro ten czlowiek na codzien uczy lekarzy ultrasonografii na calym swiecie to raczej wie co mowi..
Tak wiec nasz synek ma sie dobrze [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] my niewiele z tego kumalismy, ale docent skupil sie na anatomii dziecka, sprawdzal narzady, komory serca, kregoslup, nerki, itp, jakies przeplywy, strasznie duzo dziwnych rzeczy [emoji86] synek (widzielismy tez siusiaczka[emoji3]) rozwija sie prawidlowo, a na nastepne tak szczegolowe usg mamy przyjsc dopiero w 30tc [emoji4]
Zalaczam tylko zdjecia 3D, bo z pozostalych nic nie rozumiem [emoji6]
Jedyne co to dopiero dzis zobaczylam jak bardzo nastroj matki ma wplyw na dziecko. Ostatnia doba byla dla mnie i dla M straszna, wiekszosc nocy spedzilismy przy kocie, ktory sie nieoczekiwanie rozchorowal. Od rana tez nerwowka, czy zdaze do weterynarza a pozniej na usg, w ogole czy niczym sie nie zaraze od kota itd itd. A pozniej na usg lekarz pokazywal mi jak mocno mialam scisnieta macice a w niej mega scisniete dziecko [emoji45] dziewczyny, nie bez powodu mowia, ze spokoj ciezarnej jest najwazniejszy. Nasze dzieci to naprawde czuja, musimy nauczyc sie odpuszczac pewne rzeczy i zyc w miare mozliwosci na luzie.. przynajmniej ja mam takie postanowienieZobacz załącznik 897355
A teraz cofam sie do poranka i nadrabiam zalegle strony ktore dzis naprodukowalyscie [emoji9]
Zdjęcia niesamowite! Normalnie widzę ludka! Jestem pod wrażeniem! Cudowna pamiątka! I super, że z dzidziem wszystko ok! Spokój ciężarnej to podstawa! I na prawdę nie ma z tym żartów.


A te, co na wino się umawiają... dziewczyny, ja też z Wawy, chętnie dołączę, bo nie dość, że coś się pochrzaniło przez co nadal krwawienia nie ma, to jeszcze takiej alergii dostałam, że aż żuchwa i skronia mnie całe bolą, więc psychicznie jestem wykończona już...
 
Pewnie Cię to nie pocieszy, ale po odstawieniu niewiele się w tej materii zmienia. [emoji28]

Haha o niee a ja tak na to liczylam ;) A tak z ciekawosci kiedy odstawialyscie progesteron na cyklu sztucznym? Mnie powiedzieli, ze po 12 tyg dopiero powoli zaczyna sie schodzic z lutinusa, a duphaston to sprawa indywidualna , koordynatorka ma we wtorek lekarza zapytac dokladniej bo musze sobie leki zalatwic jelsi przyszlotygodniowe usg bedzie ok. ja jakos sobie ubzduralam ze od 12 tyg juz zupelna odstawka progesteronu ale widac sie mylilam.
 
Cześć
Chciałabym dołączyć jako staraczka[emoji5]
ja pcos mąż kiepskie nasienie, 2 lata staran 1 iui ( po której dopiero okazało się że jest to u nas bez sensu bo i tak nie mamy szans zajsc w ten sposób...)

Dzisiaj miałam transfer[emoji4]

Czy lekarz kazał Wam jeść magnez po transferze?
Witaj w naszym gronie i rozgosc sie ;)
Kciuki mocno zacisniete za pozytywna bete [emoji110][emoji110][emoji110][emoji256][emoji256][emoji256]
Jedz magnez 3x2 dziennie. Dzienna dawka to 400mg wiec musisz przeliczyc ile tabsow mozesz wziasc w zaleznosci od tego jakie masz tabletki. On ma niwelowac ewentualne skurcze
 
reklama
Dziewczyny ale numer. Bylismy dzis w dobrym usg w Krakowie u docenta W. na zwyklej wizycie, termin ustalilam taki jaki polecila mi babka z recepcji na odbior wynikow Nifty (mialy byc dopiero dzisiaj). A docent mowi, ze skoro juz jestesmy, to zrobimy dzis usg polowkowe!!! [emoji44][emoji86] ze na swiecie robi sie je juz od 15tc, tylko w Polsce tak archaicznie 18-22tc i ze jak sie umie robic usg, a dziecko jest prawidlowo wyksztalcone, to mozna spokojnie przeprowadzic pelne badanie anatomiczne drugiego trymestru rowniez w 16tc.. Bylam w szoku, ale zakladam, ze skoro ten czlowiek na codzien uczy lekarzy ultrasonografii na calym swiecie to raczej wie co mowi..
Tak wiec nasz synek ma sie dobrze [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] my niewiele z tego kumalismy, ale docent skupil sie na anatomii dziecka, sprawdzal narzady, komory serca, kregoslup, nerki, itp, jakies przeplywy, strasznie duzo dziwnych rzeczy [emoji86] synek (widzielismy tez siusiaczka[emoji3]) rozwija sie prawidlowo, a na nastepne tak szczegolowe usg mamy przyjsc dopiero w 30tc [emoji4]
Zalaczam tylko zdjecia 3D, bo z pozostalych nic nie rozumiem [emoji6]
Jedyne co to dopiero dzis zobaczylam jak bardzo nastroj matki ma wplyw na dziecko. Ostatnia doba byla dla mnie i dla M straszna, wiekszosc nocy spedzilismy przy kocie, ktory sie nieoczekiwanie rozchorowal. Od rana tez nerwowka, czy zdaze do weterynarza a pozniej na usg, w ogole czy niczym sie nie zaraze od kota itd itd. A pozniej na usg lekarz pokazywal mi jak mocno mialam scisnieta macice a w niej mega scisniete dziecko [emoji45] dziewczyny, nie bez powodu mowia, ze spokoj ciezarnej jest najwazniejszy. Nasze dzieci to naprawde czuja, musimy nauczyc sie odpuszczac pewne rzeczy i zyc w miare mozliwosci na luzie.. przynajmniej ja mam takie postanowienieZobacz załącznik 897355
A teraz cofam sie do poranka i nadrabiam zalegle strony ktore dzis naprodukowalyscie [emoji9]
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee piękne zdjęcia.... No wręcz idealne... jak Wasz synek
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
 
Do góry