reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wnoszę oficjalna prośbę o banicję Justynki z forum!! Widzialyscie jej fotkę na Fb?!?!?
Jest za ładna , ma za zgrabne nogi i za dobrze w tej ciazy wyglada!!!!! Do tego jeszcze mądra. ;)))))))
To normalne ze nie możemy jej lubić. Hihihihu
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
To o mnie? Chyba sobie jaja robisz. :p
 
Cześć
Chciałabym dołączyć jako staraczka[emoji5]
ja pcos mąż kiepskie nasienie, 2 lata staran 1 iui ( po której dopiero okazało się że jest to u nas bez sensu bo i tak nie mamy szans zajsc w ten sposób...)

Dzisiaj miałam transfer[emoji4]

Czy lekarz kazał Wam jeść magnez po transferze?

Witamy :) i trzymamy kciuki za bete! Lekarz mi nie kazal brac magnezu, ale dziewczyny tutaj polecily wiec bralam. Odstawilam chyba kolo 6tyg a teraz znowu biore magne b6 forte x 3 bo zobaczyli malejo krwiaczka i to podobno dobrze dziala na obkurczenie dziada. Do tego podobno ma dzialanie kojace na nerwy, tak mi lekarz powiedizla w piatek wiec bierz napewno nie zaszkodzi :)
 
Dziewczynki jutro betka. Zrobie tez progesteron. Myslicie ze estradiol tez warto. On za co jest odpowiedzialny?
Ja chyba robiłam estradiol przy pierwszej weryfikacji ale głowy nie dam. On jest odpowiedzialny za endometrium, w ciąży musi być piękne, grube i się nie może łuszczyć, więc powinien być wysoko. Coś mi się kołacze po głowie, że @gosia321 robiła kilka razy i za którymś razem miała słaby wynik i się bardzo martwiła i okazało się, że ten hormon jest wydzielany skokowo. Tak mi się kojarzy, najlepiej jakby Gosia zabrała głos. :)
 
Ja chyba robiłam estradiol przy pierwszej weryfikacji ale głowy nie dam. On jest odpowiedzialny za endometrium, w ciąży musi być piękne, grube i się nie może łuszczyć, więc powinien być wysoko. Coś mi się kołacze po głowie, że @gosia321 robiła kilka razy i za którymś razem miała słaby wynik i się bardzo martwiła i okazało się, że ten hormon jest wydzielany skokowo. Tak mi się kojarzy, najlepiej jakby Gosia zabrała głos. :)

Progesteron jest skokowo, o estradiolu pierwsze slyszeo_Omoze sie myle
 
reklama
Dr Cz pytała czy na pewno dobrze biorę leki - nie, kuźwa, zamiast wstrzykiwać to sobie robię koktalj z gonalu i wina i tyłek tym moczę:/ Sory za głupie gadanie ale mam serdecznie dosć dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że mąż nie będzie zły za auto :o Jeśli jednak będzoe to chyba zostanę bezdomna. Ma któraś wolny pokój? :-( :(
U mnie tez na początku była bardzo słaba odpowiedz na leki. I Lewandowski tez się pytał czy dobre dawki biorę itp. Ale ja jeździłam na każdy zastrzyk do kliniki i nie było mowy o pomyłce. Tez zreszta miałam to pod kontrola. Pod koniec stymulacji miałam zwiększone dawki i przedłużona chyba o dwa dni. W rezultacie uzyskano 3 zarodki. A w moim przypadku to naprawde super wynik! Także nie stresuj się i nie denerwuj. Mysle ze jeszcze mogą spokojnie odbić! Głowa do gory❤️
 
Do góry