reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niech szybko przyłazi,moja też by już mogla. Jeszcze tylko dwa dni leków. Napalam się na transfer w październiku.

ja tez w pazdzierniku jak uda mi sie immunosupresje zaczac a ze ja mam az 3 tygodnie przepisane to troche zejdzie .. i potem prawdopodobnie znow wywolanie ale moze nie bedzie dlugiej przerwy [emoji6]
 
Dr Cz pytała czy na pewno dobrze biorę leki - nie, kuźwa, zamiast wstrzykiwać to sobie robię koktalj z gonalu i wina i tyłek tym moczę:/ Sory za głupie gadanie ale mam serdecznie dosć dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że mąż nie będzie zły za auto :o Jeśli jednak będzoe to chyba zostanę bezdomna. Ma któraś wolny pokój? :-( :(
Kurcze dżoasia ale numer. Kiedy masz teraz podglądanie. Coś mówiła ta lekarka oprócz tego głupiego tekstu czy w ogóle bierzesz leki? Domyśle. Się, że zwiększyła Ci dawki?
Kiedy masz teraz podglądanie?
Ja piernicze...
 
reklama
Do góry