reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia , mi lekarz robil pierwszy podglad w 7 dniu stymulacji , mowiec zawsze ze wczesniej nie ma sensu bo sa tak mikroskopijne ze ich w sumie nie widzial. Poczekaj kobieto :)nie obiecuje ci ze bedzie pieknie , ale jest jeszcze nadzieja.
 
reklama
@dżoasia ja myślę że będzie jeszcze pięknie :) trzymam mocno kciuki
@Agonia777 super że masz takie dolegliwości to napewno dobry znak, aż zazdroszczam :) oczywiście nie za bardzo żeby nie zapeszyc...
Ja właśnie wróciłam z wizyty...
Endo jest już gotowe 9.5 lepiej niż ostatnio ale transfer dopiero 21 czyli w piątek id niedzieli leki. @Sol wymusił na nim embrio glue, czyli teraz będzie eg i ah i grubsze endo, mam nadzieję że to coś da aha i zapisał lek na jedną tabletkę w dniu transferu flamexin, mówi że wcześniej u nich to był standard ale nie przynosiło jakiś lepszych rezultatów. Spytałam się go o no spe po transferze bo ostatnio miałam skurcze to mi powiedział że nospe to chyba na głowę nóż tak mnie dzisiaj zirytowal że jak bym miała jego pesymistyczne podejście to bym w ogóle nie pochodziła normalnie jak doktor wezol z rancza :) dalej się upiera że musiał być wadliwy zarodek bo u nich ostatnio sporo podają wadliwych zarodków :) no i masakra jakaś niby wszystko ładnie a tu kuźwa jak by się bał mi dać jakieś większe nadzieję a ja właśnie potrzebuje trochę podbudowa. Znowu mi malował na kartce swoje rysuneczki i jak go wcześniej kochałam tak dzisiaj miałam go dosyć :)
@Ozis. Nie przejmuj się nim. Czasami każdy ma gorszy dzień chociaż to żadna wymówka. W końcu są dla nas - pacjentow. Mi się wydaje, że doktorek nie lubi za bardzo jak się na nim presję wywiera! Mimo wszystko cieszę się że udało Ci się dostać to co chciałaś. Relanium Ci nie zaproponował? Endo super. Ile masz jeszcze w takim razie do transferu?
Trzymam kciuki żeby teraz się udało!
A przyjmij mi kochana. Ty miałaś histeroskopie kiedyś?
@Agonia777 kciuki zacisniete dalej.
 
Doświadczone dziopki proszę o komentarz
Czy często zdarzają sie transfery
6cio dniowych dzieciaczkow? U mnie dziś 5 doba i miał embriolog dzwonić, ale w pon mówili że jeśli 3ci zarodeczek dołączy do rodzeństwa z rozwojem to poczekaja do 6 doby. Najczęściej jednak pojawiają się tematy o transferach 3 lub 5 dniowych zarodeczkow. Wiem że oni wiedzą co robią, ale martwię sie
 
Nie rosną jajca. Nic. Jakieś mikro pęcherzyki są, ale to wygląda dokładnie tak jak w 5dc, kiedy zaczynałam stymulację.


Słońce pamiętam, ale pamiętam też, że u mnie ostatnio jak nie rosły a potem zaczęły rosnąc to prawe wszystkie były puste. Dołożyła mi do tego gonalu menour 150 ale co z tego jak wychodzi na to, że to te same leki co ostatnio na krótkim. Qwa co za dzień. Od rana coś nie tak, jeszcze po drodze zaliczyłam stłuczkę z mojej winy oczywiście. Niby nic wiele się nie stało ale mam serdecznie dość. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::growl::growl::growl:
trzymaj się kochana... ściskam
 
Doświadczone dziopki proszę o komentarz
Czy często zdarzają sie transfery
6cio dniowych dzieciaczkow? U mnie dziś 5 doba i miał embriolog dzwonić, ale w pon mówili że jeśli 3ci zarodeczek dołączy do rodzeństwa z rozwojem to poczekaja do 6 doby. Najczęściej jednak pojawiają się tematy o transferach 3 lub 5 dniowych zarodeczkow. Wiem że oni wiedzą co robią, ale martwię sie
Ja miałam dwa 6 dniowe maluchy, które teraz grasują u mnie w brzuchu, tylko jeszcze tego nie czuję ale efekty widać bardzie wyraźnie. ;)
 
Wnoszę oficjalna prośbę o banicję Justynki z forum!! Widzialyscie jej fotkę na Fb?!?!?
Jest za ładna , ma za zgrabne nogi i za dobrze w tej ciazy wyglada!!!!! Do tego jeszcze mądra. ;)))))))
To normalne ze nie możemy jej lubić. Hihihihu
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Bedronko ,
Cześć z nas nie jest na fb , wiec podanie odrzucone:pwrzuci tutaj to bedziemy debatowac;)
 
reklama
Do góry