reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W macierzyństwie u kogo macie wizytę? Ja się leczyłam u szefa i on nie akceptował szczepień. Z jednej strony dobrze, ale z drugiej zlecił mi wlewy z immunoglobulin i nawet nie poinformował o cenie, a okazało się, ze musiałam zabulić 4tys za jeden (miałam ich mieć 3). Teraz w ogóle ze względu na brak preparatów w hurtowniach ceny sa jakieś kosmiczne, po kilkanaście tys za jeden, więc raczej na pewno odpada. Może nie trzeba u Was dużo, może ten steryd wystarczy, może accofil - zobaczysz co wam powiedzą. Ale do nich uprzedzam, że trzeba mieć anielską cierpliwość. :crazy:
Wybieramy się do dr Mirockiego. Musimy spróbować bo nie będę już powtarzać tego samego schematu w Parens... Już nie liczymy się nawet z kosztami..byle by się wkoncu udało. Trzymam ciągle kciuki za naszego okruszka, ale z taką fragmentacja wiem że nie możemy zbytnio się łudzić
 
reklama
Wybieramy się do dr Mirockiego. Musimy spróbować bo nie będę już powtarzać tego samego schematu w Parens... Już nie liczymy się nawet z kosztami..byle by się wkoncu udało. Trzymam ciągle kciuki za naszego okruszka, ale z taką fragmentacja wiem że nie możemy zbytnio się łudzić
Mirocki był jak dla mnie najbardziej taki ludzki :) prowadził mi stymulację jak mojego nie było i nawet mu to wyszło ;) Tylko jak będzie odradzał embrioglue to się upieraj, że chcesz (chyba, że nie jesteś do tego przekonana). Zostań tu z nami, będzie raźniej ;)
 
Mirocki był jak dla mnie najbardziej taki ludzki :) prowadził mi stymulację jak mojego nie było i nawet mu to wyszło ;) Tylko jak będzie odradzał embrioglue to się upieraj, że chcesz (chyba, że nie jesteś do tego przekonana). Zostań tu z nami, będzie raźniej ;)
Dziękuję:) za chęcią zostanę :) właśnie o Nim słyszałam dobre opinie. Teraz mieliśmy wspomaganie oocytow Cultactive i jak widać nic nie dało. Jest wręcz gorzej niż za pierwszym razem więc mam nadzieję że emrioglue lepiej zadziała
 
Jedna będzie Laura :) a na drugą robimy casting hehehe nie nie jeszcze nie czuję, ale lekarz mówił ze Juz niebawem będą się wiercic. Najważniejsze że wszytsko jest ok i z Malymi i ze mna oby tak dalej! A Ty kiedy masz wizytę?
Bardzo ładne imię. [emoji4] Mam 17.09. Jestem bardzo ciekawa co u moich maluchów i czy może będzie wiadomo jaka płeć. [emoji16]
 
Hej Dziewczyny, moje samopoczucie jest z każdym dniem coraz gorsze. Dzisiaj ostatkiem sił wzięłam moją córkę i męża i pojechaliśmy na basen. Weszłam do wody i od razu byłam innym człowiekiem. Nie szarżowałam, chodziłam sobie, coś tam podpłynęłam, nogami pomachałam, obserwowałam czy młoda dobrze nurkuje ale czułam się rewelacyjnie, lekko, żadnych mdłości, zgagi, ciężkości. Czar połowicznie prysł jak się ledwo wykaraskałam z samochodu pod domem ale ta godzina na basenie to było coś wspaniałego. Nie czułam się tak świetnie od długiego czasu.
Justynko uwierz mi że wiem co czujesz. Ja poprostu zdycham, chyba wiek tu odgrywa dużą rolę. Ale damy radę nie takie rzeczy człowiek przeżył. Agniecha kiedy ty po te pantofle do krk zawitasz?
 
Kto ci takich rzeczy naopowiadal? Jesli chodzi o badania na czczo to nie mozesz pic wody bo rozcienczysz krew i wyniki wyjda niemiarodajne. Na bete nie trzeba byc ma czczo ale jak rozcienczysz krew to tez moze wyksc niszy poziom i bedzie stres, ze za niski przyrost. Najlepiej nawodnic siesię dobrze na wieczor i rano nic nie pic, ewentualnie jesli ktos ma duza potrzebe to 1-2 lyki przegotowanej wody (plyn najbardziej obojetny dla organizmu).

Ja skladam wszystko poki co do "specjalnego" pojemnika ;) nie wiem czy po to zeby kiedys sie przestraszyc co w siebie wpakowalam czy z lenistwa, bo nie chce mi sie latac do apteki oddawac. A jak juz mam wizyte i potem ide do apteki to nigdy nie pamietam zeby zabrac ;)

Anetka jak u Ciebie? Lecimy z iglami, c'nie? :) co masz i jakie dawki?

Megi to chyba dobrze? Zabieraj bobo do domu w poniedzialek! :D
Dżoasia długi czy krótki. U mnie gonal był szczęśliwy i msm po nim córeczkę. Anettko przyszła ta @?
 
Dziewczyny co mogę jeszcze zrobić biorę magznez 2x1 100 mg ale drży mi powieka łapią mnie skurcze stóp i łydek. Zwiększam od dziś dawkę magznezu do 400mg wiem też że potas pomaga na skurcze zaczęłam pić sok pomidorowy jem jedno awokada coś jeszcze mogę brać?
Agonia matko polska zrobiłaś już chyba wszystko co człowiek może jesssu chyba z nerwów to zejde do tej twojej bety.
 
Dziewczyny po 24godz jedna komórka ładnie się dzieli, a dwie "są pod obserwacją,"
czy to znaczy że mają jeszcze szansę na rozwój? Z tych nerwów nie zapytałam embriologa jakie są rokowania i nie wiem czego się spodziewac
:(
 
Dziewczyny po 24godz jedna komórka ładnie się dzieli, a dwie "są pod obserwacją,"
czy to znaczy że mają jeszcze szansę na rozwój? Z tych nerwów nie zapytałam embriologa jakie są rokowania i nie wiem czego się spodziewac
:(
Laurka niestety nikt nie odpowie ci na to pytanie. Trzeba czekać i mieć nadzieje. A ile ci pobrali przy punkcji?
 
reklama
Do góry