reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aaaaa najważniejsze to, że jeżeli będzie jakiś zarodek i moje jajniki będą po punkcji dobrze się czuły mam szansę na transfer już w czwartek. Progesteron na szczęście mocno nie podskoczy. Jestem w szoku że w tym cyklu wszystko idzie jak burza.
Kochana bo to jest Twoj szczesliwy cykl [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
A mi panie na pobraniach mowia zeby wypic pol szklaneczki przegotowanej wody. Zeby bylo "cisnienie" w zylach... bo tak to mi nie leci nic z zyl...
Mi wlasnie tez jak mialam bezskuteczne akcje pobierania z dwoch rak panie mowily zeby pic. Ja to pije zazwyczaj pelna szklanke rano przed badaniami na czczo [emoji87]
 
Ok. Tak sobie myślę, że w dniu wizyty będę już drugi dzień bez acardu.
Drugie pytanie, jak często badacie mocz, morfologię, tsh, itd.? Jak na razie robiłam raz i doktorek jeden ani drugi nie kazał powtarzać ale zrobię sama dla siebie. Może ja jakaś przewrażliwiona jestem?
U mnie badania raz w miesiacu. Skoro to na nfz, to zakladalam ze to niezbedne minimum w ciazy
 
Hej :) przełamuje passę chłopaków i mam pod serduchem dwie piękne Dziewuchy :D mają już po 150g, skacza jak szalone a zdjęcia będą na polowkowym 3d ;) Panienki są laskawe dla Mamy, bo waga dalej stoi w miejscu mimo 17tc, tylko brzucho rośnie i ciągnie z każdej strony mimo smarowania. Teraz czeka mnie poszukiwanie drugiego imienia bo Nikodem musi zaczekać, może kryje się gdzieś wśród Mrozaczków :D
Cudne wiesci [emoji173][emoji173] dwie dziewuszki, spelnienie marzen [emoji173][emoji173] rosnijcie zdrowo dziewczynki kochane [emoji7][emoji7]
 
Coś w tym jest. Ja rzadko gdzieś wychodzę, ale jak już się zdarzy to zupełnie inaczej się czuje. Wystarczy, że wejdę do domu i wszystko się zaczyna.. Nieprawdopodobne dla mnie jest to, że w 22 tyg. dalej wymiotuję! Niby mniej no ale... I ta ciągła zgaga..
Biedna jestes z tymi wymiotami [emoji20][emoji20] tak dlugo Cie to juz meczy [emoji852]
 
I tyle z mojej przygody z Parens...
"
Witamy,
Dzisiaj jest dzień 6 rozwoju Państwa zarodków oraz zakończenie ich hodowli.
W ciągu trwania hodowli nie zamrożono zarodków
Pozostałe w hodowli zarodki nie osiągnęły odpowiedniego stadium i nie zostały zamrożone,
a w dniu 6 zdegenerowały."
 
reklama
Hej :) przełamuje passę chłopaków i mam pod serduchem dwie piękne Dziewuchy :D mają już po 150g, skacza jak szalone a zdjęcia będą na polowkowym 3d ;) Panienki są laskawe dla Mamy, bo waga dalej stoi w miejscu mimo 17tc, tylko brzucho rośnie i ciągnie z każdej strony mimo smarowania. Teraz czeka mnie poszukiwanie drugiego imienia bo Nikodem musi zaczekać, może kryje się gdzieś wśród Mrozaczków :D
Super cudowne wiadomosci beda 2 ksiezniczki [emoji7][emoji7][emoji7] najwazniejsze ze zdrowo sie rozwijaja. A zamiast Nikodema moze Nadia ;)
 
Do góry