reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane wszystko dobrze dziecko zdrowe jak rzepa ;) na 90% dziewczynka Marysia

Gratuluję córeczki. Piękny widok :)

@anett96 Mam podobne nastawienie, choć u mnie będzie to dopiero 3 procedura. Też nie mam siły, jestem zrezygnowana i jak rozmawiam o in vitro to mam oczy pełne łez. Gdyby nie mąż pewnie bym się poddała i za kilka lat pluła sobie w brodę, że odpuściłam. Walczymy o największe szczęście na ziemi, wspierajmy się i walczmy mimo wszystko.

@Agonia777 lipa z tą histeroskopią, ale może tak miało właśnie być. Jeżeli Jesteś zdecydowana na crio w tym cyklu to nie analizuj, nie zamartwiaj się. Musi być dobrze :) Ja zrobiłam w szpitalu u nas w mieście, zapisałam się w czwartek i w poniedziałek byłam już po wszystkim.

@dżoasia kciuki zaciśnięte za owocną stymulację :)

Wszystkim kobitkom, które los obdarzył ostatnio dobrymi wieściami - wielkie gratulacje :)

Walczącym - wytrwałości Kochane!

Cieżko Was nadrobić, ostatnio nie mam kiedy wejść forum. Tyle się tu dzieje. Tyle niezwykłych osób i historii w jednym miejscu:) Żałuję, że nie udaje mi się być z Wami na bieżąco.

Miłego dnia Wojowniczki ;)
 
reklama
A ile już mieliście podejść? dawno trafiliscie do niego? Jest go sporo w necie
@NataliaNNN ja tez jestem u tego doktora w B i bardzo go sobie cenie.
To mega sympatyczny człowiek. U mnie co prawda nie idzie wszystko zgodnie z planem, bo jestem po 4 transferach, histero i ciąży brak.
Ale nie uważam na tą chwilę, że to wina lekarza, bo mieliśmy ładne zarodki. Okazało się, że problem tkwi w immunologii.
 
Dziewczyny,
u mnie się wyjaśniło, że jeżeli zdecyduję się na Novum to mam wykonać zlecone przez dr Taszycką badania i na wizytę startową zapisąć się do już dr Lewandowskiego.
Co o nim sądzicie? Wiem, że jest dobrym specjalistą, ale miewa też niezłe humorki ;)
 
@anett96 czekałam na te wieści!!!!!! :D:D
Rewelacja :):):):)
Dzwoń i umawiaj wizytę w jak najszybszym możliwym termienie :)
A swoją droga @annemarie - jesteś cudowna! :*
Tam cudowna, spytaj mogo meza o zdanie:);)
A tak serio po 3 latach walki wiem co w glowach siedzi,jade na tym samym wozku co wy i tez nie raz doszlam do sciany i kopalam sie z koniem.Czasami potrzeba bardziej dobrego przyjaciela niz terapeuty.
 
Lewy jest specyficzny, pytanie co dla ciebie ma wieksze znaczenie: bardzo dobry specjalista walacy prawde prosto w oczy? Czy lekarz ktory bedzie ci je mydlil i bajki opowiadal?.... i wszystko jasne❤️
 
reklama
Do góry