reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gratuluję córeczki. Piękny widok :)

@anett96 Mam podobne nastawienie, choć u mnie będzie to dopiero 3 procedura. Też nie mam siły, jestem zrezygnowana i jak rozmawiam o in vitro to mam oczy pełne łez. Gdyby nie mąż pewnie bym się poddała i za kilka lat pluła sobie w brodę, że odpuściłam. Walczymy o największe szczęście na ziemi, wspierajmy się i walczmy mimo wszystko.

@Agonia777 lipa z tą histeroskopią, ale może tak miało właśnie być. Jeżeli Jesteś zdecydowana na crio w tym cyklu to nie analizuj, nie zamartwiaj się. Musi być dobrze :) Ja zrobiłam w szpitalu u nas w mieście, zapisałam się w czwartek i w poniedziałek byłam już po wszystkim.

@dżoasia kciuki zaciśnięte za owocną stymulację :)

Wszystkim kobitkom, które los obdarzył ostatnio dobrymi wieściami - wielkie gratulacje :)

Walczącym - wytrwałości Kochane!

Cieżko Was nadrobić, ostatnio nie mam kiedy wejść forum. Tyle się tu dzieje. Tyle niezwykłych osób i historii w jednym miejscu:) Żałuję, że nie udaje mi się być z Wami na bieżąco.

Miłego dnia Wojowniczki ;)
Lotta tobie rownież siły i wytrwałości i wiary bo jak widać na przykladzie dziewczynek te czary mary się udają. Trzeba tylko próbować.
 
reklama
Dziewczyny,
u mnie się wyjaśniło, że jeżeli zdecyduję się na Novum to mam wykonać zlecone przez dr Taszycką badania i na wizytę startową zapisąć się do już dr Lewandowskiego.
Co o nim sądzicie? Wiem, że jest dobrym specjalistą, ale miewa też niezłe humorki ;)
Lotta w tej calej procedurze humory lewego to naprawdę pikuś. Jest pasjonatem i bardzo doświadczonym lekarzem. Trzymaj się niego i nie puszczaj.
 
@annemarie kciuki jak stąd do końca galaktyki !!!!!
Dziewczyny z KD. Przepraszam jeśli pytanie jest zbyt bezpośrednie czy niedelikatne. Ale sama myślę nad tą kwestią, bo nie wiem czy przez endomendę nie stanę kiedyś przed taką decyzją.
Wiem, że genetyka nie jest najważniejsza, że dziecko jest noszone pod sercem, kochane i Wasze na 250%. Mnie tylko jedno zastanawia. U nas o IVF wiedzą tylko moi rodzice. I gdybyśmy się kiedyś zdecydowali na KD to nie wiem czy z jednym umiałabym sobie poradzić - słuchania od wszystkich i doszukiwania się do kogo dziecko podobne. Jak sobie w sercu poradzić z tym, że na pewno nie do mnie, że nie ma co "szukać" mojego nosa czy charakteru.
Wybaczcie jeśli pytanie jest niedojrzałe. Ja sama na pewno jeszcze nie dojrzałam do tego, żeby taki krok podjąć.
 
Tam cudowna, spytaj mogo meza o zdanie:);)
A tak serio po 3 latach walki wiem co w glowach siedzi,jade na tym samym wozku co wy i tez nie raz doszlam do sciany i kopalam sie z koniem.Czasami potrzeba bardziej dobrego przyjaciela niz terapeuty.
@annemarie Twoje wpisy niewątpliwie mnie intrygują, odróżniają się od pozostałych, analizuje je trochę bardziej niż innych, moja ocena Twojej osobowości, po wpisach na BB, więc na pewno zgodna z rzeczywistością:wink: myślę, że jesteś bardzo pozytywną i pomocną osobą, ale też stanowczą i nie owijasz w bawełnę co niektórych może denerwować, napewno nasz szeroką wiedzę i zawsze konkretnie piszesz, z początku zwracalam uwagę tylko na Twoje wpisy takie jakby to nazwac techniczne, ale od jakiegoś czasu zaczęłam zauważać też takie o uczuciach - samopoczucie itp. Myślę, ze napewno jesteś dobrą osobą, ale śmiem podejrzewać, że Twój partner ma z Tobą ciężko:)
Powodzenia dziś:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Pasniaka zaluczyła ....
U lewego była ( ..... straszny dla mnie )
Endonetrioza + obniżone parametry nasienia .
Ale zarodki nawet ładne wychodza ....
Ten był nawet śliczny
Kurde to ja już nie wiem ;(
Przerażają mnie takie historie..
A może te komórki są kiepskie przez ta endo-mende :/
Może warto pomyśleć o KD :(
 
reklama
Do góry