reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję bardzo bardzo za wiare ale obiecać nie mogę... Już kupiłam następne ale obiecuję że Was nie będę denerwować :*
Kochana Ty siebie nie denerwuj [emoji4] i kropka tez mysle ze nie ma sensu narazac na niepotrzebne stresy [emoji4] czekamy na piekny przyrost [emoji173][emoji173]
 
Nie ciemne - takie jakby mikro bąbelki, ja takie miewam od slonca (jak sie siedzi przez wiekszosc dnia w czelusciach piekielnych to potem od slonca i swiatla dziennego sie robia dziwne rzeczy na fejsie:p). A przy czytaniu mialam wczoraj dopalacza - po lebkach przelecialam bo szukalam wiadomosci od @Sol :D
Kurde ze starej ekipy to chyba zoslalam ja z @anett96 i @Kurcia, wszystkie juz sie szykujecie do odlotu albo juz rozpakowane jestescie. Se czlowiek nie zdaje sprawy z tego jak ten czas zapierd.la.
Trzymam kciuki zeby Jasiek wyszedl szybko, bezproblemowo i w miare bezbolesnie :)
Nooo malo nas tu zostalo. Oby to znaczylo ze zaraz nasza kolej, a nie ze jestesmy beznadziejnymi przypadkami, ktore zostana tu jeszcze 50 lat i beda o nas krazyc legendy ;)
 
Eskimosow nigdy nie mam. To byłaby moja 4 pełna procedura. Zastanawiam się nad chwalonym ojcem chrzestnym z łodzi przed kolejną próba. Nie wiem również czy nie zmienic kliniki...
Wujka Jarka oczywiscie polecam u mnie tez zawsze bylo to samo beta nigdy nie pokazala nic innego niz 0 po leczeniu immuno udalo sie. Wczesniej tez 3 pelne procedury nigdy mrozakow mimo tego ze zawsze bylo 8-10 zaplodnionych zarodkow. Przy 4 podejsciu zmiana kliniki na taka z dobrym labem i byly mrozaki i jest ciaza ;)
Gdzie sie leczysz ?
 
reklama
Nie wiem kto i kiedy zawinił, czy przy przenoszeniu, czy w labie. Wiem że winny się nie znajdzie... najbardziej mi szkoda bo zarodki "młodsze" od nas, bardzo dobre, może gdybyśmy się nie przenosili, może gdybyśmy wybrali inny cykl... takich "może" mam w głowie milion.
Kolejny raz nie zamierzamy podchodzić do procedury.
 
Do góry