reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem gdzie się leczysz ale jesliniedynym powodem do zmiany kliniki jest nieudany transfer to ja bym tego nie robiła. Wiele kobiet popełnia ten, moim zdaniem błąd i biega od lekarza do lekarza a in vitro to trochę taka zabawa w kotka i myszkę. Lekarz kombinuje z lekami, z dniem transferu i albo się uda albo nie. Wiesz doskonale jak wiele czynników ma wpływ na powodzenie implantacji...oczywiście zrobisz jak zechcesz, bo rozumiem że można mieć jakiś żal że nie wyszło a może dasz się lepiej poznać lekarzowi
Ja 3 invitro miałam w gamecie, kolejne w novum. I Lewandowski powiedział ze po dwóch nieudanych procedurach ucieka się do innej kliniki! Tym bardziej ze oni nic więcej mi nie badali nie dodawali żadnych lekow. Tylko stymulacja i transfer. I tak 3 razy.
 
Anett do dziela kochana[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️I jakie pstanowienia[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
A ostateczne postanowienia po wizycie i rozmowoe z mezem[emoji16] na ten moment albo robie ostatnia 5 stymulacje zebym nie mogla sobie kiedys zarzucic ze nie probowalam do konca chyba ze Lewy powie ze od razu kd bo nie daje szans wtedy jestem za. Noc byla dluga na przemyslenia i sa owoce[emoji16][emoji16]
 
A ostateczne postanowienia po wizycie i rozmowoe z mezem[emoji16] na ten moment albo robie ostatnia 5 stymulacje zebym nie mogla sobie kiedys zarzucic ze nie probowalam do konca chyba ze Lewy powie ze od razu kd bo nie daje szans wtedy jestem za. Noc byla dluga na przemyslenia i sa owoce[emoji16][emoji16]
Wazne ze odbilas sie od dna❤️Jest plan, jest moc.A ja na sniadaniu z intralipidem
 

Załączniki

  • 62E1967C-5AC7-4DA8-AC53-5AF3D80C5FEC.jpeg
    62E1967C-5AC7-4DA8-AC53-5AF3D80C5FEC.jpeg
    872,5 KB · Wyświetleń: 72
Wujka Jarka oczywiscie polecam u mnie tez zawsze bylo to samo beta nigdy nie pokazala nic innego niz 0 po leczeniu immuno udalo sie. Wczesniej tez 3 pelne procedury nigdy mrozakow mimo tego ze zawsze bylo 8-10 zaplodnionych zarodkow. Przy 4 podejsciu zmiana kliniki na taka z dobrym labem i byly mrozaki i jest ciaza ;)
Gdzie sie leczysz ?
Gosia mam pytanie po ciąży biochemiczne ale razu podchodzilas do crio?miałaś encorton 20mg od 1dc?
Jakie miałaś leki po crio?
Myślisz że jak zmienię Atosiban na relanium i włączę prolutex od 1dpt to będzie dobrze ?
 
U mnie jest problem z jajeczkami. Jak nie dowali dużej dawki to nic nie będę miała
kochana u mnie tez rosły wolno - stymulacja trwała długo, ale dawki nie były olbrzymie dzięki czemu nie było hiperki - niech oni nie gadają bo naprawdę się da, może mniejsze dawki co 12 h tak jak ktoś tu miał? mój lekarz mówi otwarcie strzelamy w 6-5 jaj a dobrej jakości!
 
Gosia mam pytanie po ciąży biochemiczne ale razu podchodzilas do crio?miałaś encorton 20mg od 1dc?
Jakie miałaś leki po crio?
Myślisz że jak zmienię Atosiban na relanium i włączę prolutex od 1dpt to będzie dobrze ?
Podchodzilam od razu do kolejnego crio encorton nie byl odstawiony tylko brany caly czaszwiekszony do dawki 20mg clexan zwiekszony z 40 do 60.
Nie jestem ci w stanie doradzic czy jak zamienisz Atosiban na relanium to bedzie dobrze. Relanium dziala tez na skurcze i stosujesz go przez 3 dni a nie raz przy transferze sle nie mam pojecia czy dzieki temu ze tak zrobisz wszystko sie uda. Masz wogole stwierdzona nadmierna kurczliwosc macicy czy ten atosiban to tak poprostu na zyczenie jest wlaczony.
Ja prolutex mialam wlaczony przy transferze od razu bo przy 1 crio mialam progesteron na poziomie 6 ale oprocz prolutexu mialam tez luteine podjezykowa 3x2 i utrogestan 3x3
Podchodzilam od razu bo po pierwsze nie chcialam tracic cyklu a zostaly juz tylko 2 w ktorych dzialala by immunosupresja a pozatym wolalam podejsc do kolejnego crio jak organizm byl jeszcze napedzany ciazowymi hormonami
 
reklama
Do góry