reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mieciu , a gdzie ty chcesz rodzic dobra kobieto?❤️
Niestety twoja wada wzroku nie jest wskazaniem do cc, teze ze zz poglebia krotkowzrocznosc obalono juz jakies 10 lat temu, zaawansowana retinopatia albo odwarstwianie siatkowki, z tego co sie orientuje w Pl jest raczej maly wybor , wiec najlepiej poszukac sobie dobrego lekarza ktory pracuje w szpitalu gdzie chcesz rodzic i „ dopracowac” z nim temat. Na zachodzie mozesz sama zdecydowac.
U Mieteczka północny zachód bo w GB :D
 
reklama
Ja już po prenatalnych. Coż wizyta długa .Dużo szukania. Maluszek rozbawiony obracał się , przeszkadzał. Płci nie znamy. Lekarz stwierdził , że za wcześnie albo nie chciał się pomylic. Tak w skrócie 160d/min, długośc 7,69 cm. Wg usg idealnie 12+4 , nt 1,9 , kośc nosowa widoczna, nóżki , rączki wszystko na miejscu. Mówił szczegółowo pokazywał mi i mężowi. Na koniec spytałam czy jest ok z dzieckiem a on mi na to , że czekamy na krew i genetyka.. eh.No i oczywiście reklama.. że są inne badania a 2 tys kosztują i mają super wyniki itp itd.. Gentyka za 2 tygodnie nie ma :( Omówienie dopiero 20 września... - wieki... Teraz troszkę spokojniejsi , wizyta zwykła 13.09 więc grzecznie czekamy.
Super gratuluję że u dzidzi wszystko oki❤️❤️❤️❤️

@Sol gratukuję pięknej bety. Kciuki za piękny przyrost ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

@Agniecha1508 trzymam kciuki za wojownika✊✊✊✊✊✊

@Never give up super że już wiesz co i jak. Teraz udanej stymulacji ❤️❤️❤️❤️✊✊✊✊
 
Ej no strzaskana była jak asfalt, to raczej musi, że po urlopie (a na urlopie była do niedzieli;) ) Chyba niezbyt mądrze byłoby se zabiegi trzaskac na świeżą opaleniznę :D
Iskra kiedy porodówka Twoja?? :D

Aśka ale żeś elaborat pierdykneła:rofl2:.
Swoją drogą jak Ty to robisz? Ja cały dzień czytam żeby być na bieżąco, a Ty po pracy omieciesz wzrokiem w 5 minut i wszystko wiesz:-D.
Pisałaś o ciemnych kropkach na całej buzi. Tak wyglądają strupki po laserze:) I buzia jakby poparzona. Ale mniejsza z tym...jej sprawa...kto bogatemu zabroni:-D.
A porodówka moja za ok 2 tygodnie...już od tygodnia mam sraczkę ze strachu:D:p
 
reklama
Do góry