reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja zaraz cholery dostane :( Dopiero 1 dpt a ja tym razem mam dosc mocne bole brzucha i byl nawet mocniejszy skurcz. Bralam relanium, nospe forte i guzik. Obawiam sie, ze to koniec juz na wstepie :(
Nie swiruj Felia. Nie martw się. U mnie takie klucia były zawsze dobrym objawem.
 
Cześć dziewczynki, dawno mnie tu nie było, ale na wstępie gratuluję wszystkim szczęśliwym mamusiom, a za pozostałe mocno 3mam kciuki. Jestem po 3 nieudanym transferze blastki 4bb. Moja rozpacz nie do opisania ;( proszę Was podpowiedzcie co dalej robic. Mam pustkę w głowie. Beta nawet nie drgnela, a miało być tak pięknie ;(((
 
Ja już po prenatalnych. Coż wizyta długa .Dużo szukania. Maluszek rozbawiony obracał się , przeszkadzał. Płci nie znamy. Lekarz stwierdził , że za wcześnie albo nie chciał się pomylic. Tak w skrócie 160d/min, długośc 7,69 cm. Wg usg idealnie 12+4 , nt 1,9 , kośc nosowa widoczna, nóżki , rączki wszystko na miejscu. Mówił szczegółowo pokazywał mi i mężowi. Na koniec spytałam czy jest ok z dzieckiem a on mi na to , że czekamy na krew i genetyka.. eh.No i oczywiście reklama.. że są inne badania a 2 tys kosztują i mają super wyniki itp itd.. Gentyka za 2 tygodnie nie ma :( Omówienie dopiero 20 września... - wieki... Teraz troszkę spokojniejsi , wizyta zwykła 13.09 więc grzecznie czekamy.
 
Ja już po prenatalnych. Coż wizyta długa .Dużo szukania. Maluszek rozbawiony obracał się , przeszkadzał. Płci nie znamy. Lekarz stwierdził , że za wcześnie albo nie chciał się pomylic. Tak w skrócie 160d/min, długośc 7,69 cm. Wg usg idealnie 12+4 , nt 1,9 , kośc nosowa widoczna, nóżki , rączki wszystko na miejscu. Mówił szczegółowo pokazywał mi i mężowi. Na koniec spytałam czy jest ok z dzieckiem a on mi na to , że czekamy na krew i genetyka.. eh.No i oczywiście reklama.. że są inne badania a 2 tys kosztują i mają super wyniki itp itd.. Gentyka za 2 tygodnie nie ma :( Omówienie dopiero 20 września... - wieki... Teraz troszkę spokojniejsi , wizyta zwykła 13.09 więc grzecznie czekamy.
Właśnie mi się przypomniało kochana i miałam pisać do Ciebie jak poszło.

Super cieszę się, że tak dobrze. Gratulacje, już masz kawał zdrowiutkiego dzidziusia.
 
Cześć dziewczynki, dawno mnie tu nie było, ale na wstępie gratuluję wszystkim szczęśliwym mamusiom, a za pozostałe mocno 3mam kciuki. Jestem po 3 nieudanym transferze blastki 4bb. Moja rozpacz nie do opisania ;( proszę Was podpowiedzcie co dalej robic. Mam pustkę w głowie. Beta nawet nie drgnela, a miało być tak pięknie ;(((
a nie słyszałaś , że czwarty to ten szczęśliwy??
 
reklama
Eskimosow nigdy nie mam. To byłaby moja 4 pełna procedura. Zastanawiam się nad chwalonym ojcem chrzestnym z łodzi przed kolejną próba. Nie wiem również czy nie zmienic kliniki...
 
Do góry