reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie mogę zadzwonić bo mi nie kazał robić wcześniej jak 10 albo 11 dzień po transferze ale oczywiście go nie posłucham
Dziewczyny, przyrost bety sprawdzamy co 2 dzień a nie codziennie. Wartości są niskie, ale przecież zdarzały się tu sytuację, że się rozpędzały i było ok. Nerwy nic nie pomogom, a tylko mogą zaszkodzić. Sprawdź betę za 2 dni i będzie wszystko jasne. A dzisiaj relaks i zajęcie czymś głowy (wiem wiem łatwo się mówi). Ja przeszłam 2 biochemiczne ciąże i nie było żadnego szpitala, po prostu dostałam miesiączkę. Leków bym narazie nie odstawiała, te 2-3 dni nie zaszkodzi, a nóż się uda. Głowa do góry jesteśmy z wami kochane, co by się nie działo.
 
Powiem wam, ze jak tak czytam o porodach w szpitalach (panstwowych) to az mnie ciarki przechodza. Znajoma wstawila na FB wlasnie post tej dziewczyny na przestroge https://www.facebook.com/sara.gozdziewska

Normalnie groza....jakie chamstwo buraczane mozna spotkac w szpitalu. Zastanawiam sie po co tacy ludzie wogole obrali zawod lekarza ginekologa. Lepiej niech dziecko umiera, bo duma lekarska zabrania wykonania CC. Chora sytuacja.

Przy czym zastanawia mnie faktycznie, czy zespol downa nie da sie wykryc podczas badan prenatalnych, czy po prostu ci lekarze byli jacys konowale?
 
Dziewczęta, po udanym in vitro zostało mi trochę leków. Jeśli któraś z Was jest chętna to mam:

Neoparin 0,4ml - 2 opakowania (20szt. + 3szt), ważne do 01/2021- 50zł za całość

Oddam za darmo, tylko za koszty przesyłki:
Encorton 5mg- 1 opakowanie (20szt)- ważne do 04/2020
Luteina 100mg- 2 opakowania (60szt)- ważna do 08/2020
Estrofem 2mg- 2 opakowania (56szt)- ważne do 08/2020
Gluckophage 500mg- niecałe opakowanie (45szt)- ważne do 01/2021

Wszystko przechowywane w dobrych warunkach.
 
Oj, to czemu nie zarejestrujesz się w Urzędzie Pracy, tylko po to żeby miec ubezpieczenie? Ale nie krytykuję, bo sama po studiach a przed podjęciem pracy miałam miesiąc bez ubezpieczenia, oczywiście wtedy o tym nie myślałam, ale to była głupota, że się nie zarejestrowałam, bo w razie pobytu w szpitalu miałabym problem i wydatki
 
reklama
Do góry