reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dlaczego szpital ? Bo mnie wystraszylas? Myślisz że mamy pozamaciczna? Ja pierdziele zaraz się porycze

Dziewczyny zweryfikukcie na spokojnie bete za 2 dni moze ruszy z kopyta, a jak nie to noe musi to pozamacicznej oznaczac od razu, moze byc biochemiczna a moze jeszcze bedzie ok, nie martwcie sie na zapas. Nie wiem czy przy pozamacicznej by nie uroslo do pewnego wyzszego troche pulapu a pozneij zaczelo slabo przyrastac. Wydaje mi sie, ze takie wartosci wcale nie swiadcza o pozamacicznej bardziej cb jak juz, ale moze sie rozhula za co trzymamy [emoji110][emoji110][emoji110]
 
podbijam pytanie o cesarkę czy można sobie zachcieć czy muszą być wskazania?

Zachcieć sobie zawsze można:biggrin2: a czy lekarz się do tego przychyli zależy od tego co z tego będzie miał:-D. Jak będziesz prowadzić ciążę prywatnie u lekarza ze szpitala (który dodatkowo nie jest jakimś zagorzałym przeciwnikiem cc) to znajdzie Ci jakieś wskazanie:).
 
chyba raczej nie ma szans za małe przyrosty. Wg lekarza mam odstawic leki i zrobić betę w czwartek. Jest to ciąża biochemiczna
 
Ostatnia edycja:
@anett96 - ocieram smarki i walczymy dalej Dziewczyno !!! chwilka przerwy i znów się podnosimy czy to z Naszych jajek czy KD - uda się Wszystkim Nam się kiedyś uda - qurwa musi - co nie forumowa koleżanko @Never give up - uda się - prawda !!!
Oczywiście!!!! [emoji28] [emoji6] [emoji38] uda nam się wszystkim walczącym... :) [emoji110] [emoji8]
Nie ms innej opcji :)[emoji38]
 
reklama
Do góry