reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej ja dzisiaj załamana odebrałam wyniki 7 dpt 6.68, wczoraj było 4,2 :( wczoraj jeszcze miałam tyle nadziei... To są chyba za małe wartosci
 
No schizujesz:) Skąd Ci się wzięło 0,5?
Ja w 5w6d miałam CRL 0,26, a teraz ponad 3kg dziecka w brzuchu:D
Nie panikuj, wszystko jest na dobrej drodze:)

Dzieki Iskra, wiem wiem, jak to ktos powiedzial na tym froum in vitro to swietna pozywka dla moich schiz! Lekarz z kliniki tez ogldal zdjecie bo koordynatorka kazala mi wyslac i powiedzial ze jest obraz prawidlowy i ze faktycznie trudno zmierzyc na tym etapie. Dzieki kochana pocieszylas mnie jesli ty mialas taki wymiar. Chyba mnie juz maja za panikare w tej klinice ;)
 
No konowal jakiś kochana. Proszę nic się tym nie przejmuj. Na byk w połowie Twojego człowieczka.
Wiem idzie totalnie zeschizowac...

No lekarza nie polecam, to wszystko na zmiluj sie boze zrobione a £140 funiow skasowal za 15 minut roboty. Lekaz z kliniki juz ogladal i powiedzial ze ok, moge szukac kolejnej schizy [emoji6]
 
Ok, czyli po prostu zależy od tego czy jesteś u danego lekarza akurat w godzinach jego pracyna NFZ? Tzn, dostajesz zalecenie od lekarza z kliniki i przepisujesz receptę u innego? Nie orientuję się wcale jeśli chodzi o NFZ

Klinika ma umowę z NFZ bo przecież wykupuje te leki do stymulacji za grosze i mam na to recepte. Ale glucophage czy luteinę dostaje już na Bez Rki. Nie wiem od czego zależy - po prostu dostaje bez R i tak podobno w tej klinice daja. Nie nie przepisuje nie mam na to siły, kupuję jak dają.
 
reklama
Do góry