reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wszystko wyjaśnione podobno awaria techniczna sprzętu do histero. Dlatego odwołali wszystkie zabiegi. W poniedziałek na wizycie mam wszystko ustalić z lekarzem czy będzie zabieg czy sobie darujemy. Także Justynko proszę wykreśl mnie z kalendarza z 29.08. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Za wszystkie dzisiejsze betujące i wizytujące mocno zaciśnięte kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Mam pytanko czy też w cyklu z crio na estrofemie miałyście płodny śluz?
Tak duzooo sluzu
 
reklama
Zobacz załącznik 892500
Dziewczyny, mam nadzieje, ze to shiza i sie niepotrzebnie przejmuje ale jak patrze na to moje piatkowe zdjecie z usg to w prawym dolnym rogu jest CRL obliczone na 0.29cm, mam nadzieje, ze to niedokladnosc obliczenia tego lekarza bo jam wczesniej juz pisalalm nie bylam pod wrazeniem tego goscia. Powiedizal, ze wszystko wyglda bardzo dobrze, ale jak putalam o wielkosc zarodka to powiedzial, ze takie malenstwo to tudno wymierzyc...Alewiem ze crl 25dpt powinno byc kolo 0.5cm. Jak sie przyjrze gdzie on te krzyzyki postawil to chyba 1/3 dlugosci pominal jesli ja dobrze na to patrze. Co wy myslicie? Bo juz sie zaczelam zastanawiac czy w piatek na kolejne usg nie isc?
No konowal jakiś kochana. Proszę nic się tym nie przejmuj. Na byk w połowie Twojego człowieczka.
Wiem idzie totalnie zeschizowac...
 
Tak staram się sobie wmówić. W sumie to ja się uparłam na te histero. Tylko z jednej strony nadal nie wiem czy w środku wszystko w porządku a z drugiej jeżeli coś by usuwali i doszło by do krwawienia to pewnie by nie chcieli robić transferu. Sama nie wiem już co o tym myśleć czy zabieg by pomógł czy zaszkodził:confused:. Wiem że tego cyklu nie chcę stracić co ma być to będzie :blink::blink:
I to mi się podoba [emoji3] [emoji172] [emoji173]
 
Wszystko wyjaśnione podobno awaria techniczna sprzętu do histero. Dlatego odwołali wszystkie zabiegi. W poniedziałek na wizycie mam wszystko ustalić z lekarzem czy będzie zabieg czy sobie darujemy. Także Justynko proszę wykreśl mnie z kalendarza z 29.08. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Za wszystkie dzisiejsze betujące i wizytujące mocno zaciśnięte kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Mam pytanko czy też w cyklu z crio na estrofemie miałyście płodny śluz?
Ja miałam kiedyś i już myslalam, że nie zareagowałam na leki a na usg okazało się że jest ok i owulacji brak.
 
reklama
:):);) ha, też byłam dzisiaj u ginekologa u siebie w mieście, bo miałam problem ze sklejeniem ci...y dosłownie, bo prostu tabletki mi się nie rozpuszczały i zasychały w środku i wyobraź sobie jak on mnie na żywca otwierał....:unsure:ale mi było wstyd, ale ból podczas chodzenia z tym był większy niż wstyd. Dobrze, że facet był wielki i mnie przytrzymał, bo bym na tym samolocie odeciała....wstyd mi było jak okropnie pokazać mu taki biały czopek i oklejone ściany pochwy, ale cóż.....:hmm: grunt, że już mogę siedzieć i się schylać:szok:
[emoji44][emoji44][emoji44] ostro
 
Do góry