reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Sol ❤️❤️❤️ oby dzisiejsza beta rozwiała już wszelkie możliwości :) trzymam kciuki ✊✊✊✊ żebyś w końcu uwierzyła że będziesz gruba :p

@sunrisea @adansonia dziewczyny życzę pięknych widoczkow :) i samych cudownych wieści ❤️❤️❤️
@Agonia777 weź ich tam Pogoń , co oni sobie kurde wyobrażają !!!! :realmad:

@NataliaNNN kochana teraz to już tylko na usg proszę się umówić :) ;)
@Never give up @kochanka328 ✊✊✊✊kciuki zaciśnięte i nie puszczam !!! Oby doktorek mial cudowny pomysł też na was :):p

@Ozis bety do nieba :) ✊✊✊❤️
Wszystkim paniom cudownego dnia ;)
Myślisz że po 9dpt będzie już coś widać? :) Byłby super
 
reklama
Cześć Dziewczęta,
@Sol , @Ozis trzymam kciuki za super wysoką betę. ✊✊✊
@Never give up pomyślnej wizyty u Paśnika. :D Napisz później, co Ci wujek powiedział. :)
@adansonia , @sunrisea, samych dobrych wieści na badaniach. Dajcie znać później, co słychać u maluchów, fotki również mile widziane. :D ❤️❤️❤️

Chyba rozkręca się u mnie przeziębienie, katar się zaczyna i gardło mnie boli i ogólnie jestem rozbita. Szlag by to trafił. :/ W sobotę brałam ostatnią dawkę medrolu i to pewnie efekt odstawienia sterydu. Co można brać w ciąży, wiecie może?

Miłego dnia i samych pozytywnych wiadomości. :*

Tez dolaczam do trzymajacych kciuki!! ✊✊✊

Justin, mi zawsze goracy rosol pomaga na poczatki przeziebienia, na ból gardła mozesz ssać goździki (ich olejek jest anytbakteryjny) a na kaszel mieszanka miodu i soku z cytryny
 
Mieciu pisała że to mogą by typowe objawy ciąży, najlepiej byłby pewnie to przetrwać w łózku - ale ja w tym tygodniu nie będę mogła sobie na to pozwolić :( Motylku która u Ciebie doba po transferze?
U mnie to 20 -21 dzień. Oblewają mnie poty, nie mogę jeść, spać też tak sobie, dziś np. wstałam o 3 nad ranem. Obiadów nie gotuję bo nie wiem co zjeść. No takie dziwactwa. W tamtym tygodniu betę miałam 800 teraz jeszcze nie dotarłam do przychodni choć muszę pilnie zbadać TSH bo mam niedoczynność.
 
U mnie to 20 -21 dzień. Oblewają mnie poty, nie mogę jeść, spać też tak sobie, dziś np. wstałam o 3 nad ranem. Obiadów nie gotuję bo nie wiem co zjeść. No takie dziwactwa. W tamtym tygodniu betę miałam 800 teraz jeszcze nie dotarłam do przychodni choć muszę pilnie zbadać TSH bo mam niedoczynność.
To piekna beta, a miałaś podananych ile zarodków? I ile zarodków z Tobą zostało? :) Ojjj u mnie też z tym snem to słabiutko, hehe jedzenie tak samo jak już mocna jestem głodna to coś tam wycigagnę z lodówki, ale sama z siebie nie wiem na co mam smaka- raczej na nic.
 
Ja tez nie - mi sikaniec wyszedł negatywny betę zrobiłam proforma i była ponad sto.... Teraz robie betę za tydzień i tyle; jak los da i będzie ok to potem już czekam na usg.
Zreszta pierwsza beta urosła mi bardzo szybko a i tak dupa blada wyszła.
Nieważne ile testów zrobie to i tak biologii nie przeskoczę....... musimy być cierpliwe....
Ty yo Niedrona twarda laska jestes! [emoji8]
 
reklama
Ja tez nie - mi sikaniec wyszedł negatywny betę zrobiłam proforma i była ponad sto.... Teraz robie betę za tydzień i tyle; jak los da i będzie ok to potem już czekam na usg.
Zreszta pierwsza beta urosła mi bardzo szybko a i tak dupa blada wyszła.
Nieważne ile testów zrobie to i tak biologii nie przeskoczę....... musimy być cierpliwe....
Mialo byc: Ty to Biedrona ...[emoji6]
 
Do góry