reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na USG wyszło że dwa zarodeczki z Tobą zostaly? Czy już po becie coś Ci lekarz sugerował że jest taka możliwość?:)
Po becie nie miałam się z kim skonsultować, bo moja lekarka wyjechała po transferze bez słowa. Jakkolwiek beta ładnie rosła ale w moim odczuciu nie była aż tak powalająca, by stwierdzić jednoznacznie, że to bliźniaki. Dopiero na usg wyszło, że zostały ze mną dwa maluchy. [emoji4] Tylko USG prawdę powie ile kropków zostało. Z betą różnie to bywa. Na jej podstawie nie można stwierdzić ile maluchów zostało.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za porady, na razie leżę bez życia, zimno mi ale nie mam gorączki, co gorsza temperaturę mam 36,9. Zawsze była 37,2 odkąd jestem w ciąży. Nie mam siły wstać z łóżka, więc leżę pod dwoma kołdrami. Co za porażka. :/
 
Wszystko wyjaśnione podobno awaria techniczna sprzętu do histero. Dlatego odwołali wszystkie zabiegi. W poniedziałek na wizycie mam wszystko ustalić z lekarzem czy będzie zabieg czy sobie darujemy. Także Justynko proszę wykreśl mnie z kalendarza z 29.08. ❤️❤️❤️❤️❤️

Za wszystkie dzisiejsze betujące i wizytujące mocno zaciśnięte kciuki ✊✊✊✊✊✊❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Mam pytanko czy też w cyklu z crio na estrofemie miałyście płodny śluz?
 
Tak wyszło, bo nie mam czasu pisać ! Serio! Mam 9miesecznego szkraba , który zabiera mi cały czas ! [emoji28]

Gosiu a który u Ciebie tydzień ? Mam nadzieję , że wszystko w porządku!!

A Dziś minal już tydzień od mojego criotransferu ...
Betę zrobiłam...
OMG
Wyszła 13... 7dpt 3dniowego zarodka ...
Czy to oznacza ciążę ? Czy to dobry wynik?
We środę powtórzę .
Super kochana trzymam kciuki za piekny wzrost beta wyglada obiecujaco [emoji7][emoji7][emoji7][emoji256][emoji256][emoji256][emoji110][emoji110][emoji110]
U mnie 15t4dz leci szybciutko jak nie wiem ;)
Jutro odbieram wyniki papy i mam nadzieje ze tak jak w usg wszystko jest ok
Odzywaj sie czesciej albo chociaz dolacz do naszej grupy na fb siłaczki :) i tam od czasu do czasu sie odzywaj. Tylko daj mi znac ze chxesz dolaczyc bo muszeja wtedy na chwile odblokowac
 
Wszystko wyjaśnione podobno awaria techniczna sprzętu do histero. Dlatego odwołali wszystkie zabiegi. W poniedziałek na wizycie mam wszystko ustalić z lekarzem czy będzie zabieg czy sobie darujemy. Także Justynko proszę wykreśl mnie z kalendarza z 29.08. ❤️❤️❤️❤️❤️

Za wszystkie dzisiejsze betujące i wizytujące mocno zaciśnięte kciuki ✊✊✊✊✊✊❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Mam pytanko czy też w cyklu z crio na estrofemie miałyście płodny śluz?
Po estrofemie miałam płodny śluz już po transferze tylko że to było po punkcji. Na pewno to od tego leku ten śluz bo po odstawieniu pustynia.
Z histeroskopii nie rezygnuj. Ja np. miałam polipa którego nie było widać na USG. Jeśli miałaś już więcej niepowodzeń to trzeba zajrzeć co tam ewentualnie w środku jest.
 
Mam pytanko czy też w cyklu z crio na estrofemie miałyście płodny śluz?

Tak, nawet sporo :)
A czy ktoś miał scratching endometrium ? Czy komuś pomogło ?

Mialam, poprzednim razem i teraz. Poprzednim razem doszlam po dwoch transferach (jeden beta ciut ok 14, druga beta 0) do 23 dpt, potem niestety poronienie. Nie wiem czy to ten zabieg pomogl wogole drgnac becie, czy nie AH albo po prostu, czy zarodki same z siebie sie nie zagniezdzily. Trudno powiedziec.
Dziewczyny tutaj odradzaja Scratching, jezeli masz problem z NK-komorkami, bo moga jeszcze bardziej przeszkodzic w implantacji i utrzymaniu. Wiec omow to lepiej z immunologiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
:)
Dzięki Dziewczyny za porady, na razie leżę bez życia, zimno mi ale nie mam gorączki, co gorsza temperaturę mam 36,9. Zawsze była 37,2 odkąd jestem w ciąży. Nie mam siły wstać z łóżka, więc leżę pod dwoma kołdrami. Co za porażka. :/
To chyba ta zmiana pogody. Ja dziś taka nie do życia ze masakra jakas. Głowa mnie pobolewa. Leżę pod kocem w szlafroku i w grubych skarpetach. I jeszcze kot mnie grzeje:)
 
Do góry