reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki Słońce, a to faktycznie progesteron jest ok :) Ufff :) oj mnie też bolą, brzuch też mam wzdęty, ale to pikuś naważniejsze że beta rośnie :) Dziś się przejdę do apteki kupię paracetamol, i może na noc wezmę, w dzień jeszcze jakoś wytrzymam. A ile miałaś podanych zarodków? Ja miałam dwa i tak się zastanawiam kiedy będzie wiadomo ile zostało ze mną, ale beta chyba wskazuje na tylko jeden,
ja miałam jeden - Twoja beta wskazuje na jeden, ale z żywym organizmem to nic nie wiadomo więc czekaj na usg i zobaczymy ile pęcherzyków :)
 
reklama
Dziewczyny Pomocy co jeszcze mam zrobić Doktor już sama nie wie pierwszy raz w 5 transferze beta drgnęła. Czy dawka Encortu nie była za mała 10mg? Intralipid podany 7 dni przed crio. W dniu transferu Atosiban Intralipis ...
Nie wiem dr proponuje screting czy to pomoże?
Naprawdę jestem aż tak beznadziejnym przypadkiem ...

A propo wróżki byłam w styczniu miało byc pięknie udany crio od maja do września narodziny po nowym roku i co dupa drugi crio jeden w maju teraz drugi i nie mam a miała być córka potem syn,
Czy wierzę sama już nie wiem ,,,,

Zwieksz steryd napisz do wujka Jarka zeby ci ho zwiekszyl u mnie tez pierwsza ciaza po immuno byla biochemiczna kolejna przy zwiekszeniu sterydu juz zostala z nami ;)
 
To piekna beta, a miałaś podananych ile zarodków? I ile zarodków z Tobą zostało? :) Ojjj u mnie też z tym snem to słabiutko, hehe jedzenie tak samo jak już mocna jestem głodna to coś tam wycigagnę z lodówki, ale sama z siebie nie wiem na co mam smaka- raczej na nic.
Moja beta szorowała po dnie by potem się odbić. Ja miałam 1 zarodek. Uważam że może być różnie, jeśli miałaś dwa zarodki to szansa na bliźniaki zawsze jest, bete masz wysoką. W 9 dniu średnia to 60-80. Teraz czekaj tylko na przyrosty.
 
reklama
Ja miałam 28/07 2dniowy. Teraz mam wizytę za równo 2 tygodnie 10/09
Ja mam naprawde super lekarza! Jestem z niego bardzo zadowolona i ufam mu. A to ważne czuć ze jest się w dobrych rękach. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytane. Pyta jak się czuje? Mimo ze na wizytę przeznaczone jest 30 minut to ostatnio bez żadnego napięcia spędziliśmy 50minut. Dziś 40minut.
Noooo faktycznie ceny kosmiczne! Mysle ze jak będziesz chodziła co 2 tygodnie to będzie okej!
Od poczatku mam wizyty co 3 tygodnie i tak zostanie do koncowki pozniej juz co 2 tygodnie beda wizyty
 
Do góry