reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mieciu w APC dalej nie można zrobić testu LCT. O Prokocimiu dr mówił, tylko że to daleko dla nas. Najpierw poszukamy na miejscu, we Wrocku. Zaskoczyłaś mnie tą informacją, że można zrobić test bez partnera. Ja zrozumiałam, że zawsze z partnerem się robi. Ale całkiem możliwe, że coś nie dosłyszałem i se dopowiedziałam ;)
Spróbuj tu jeśli nie najdziesz u siebie :)
Link do: Kluszczyk - Diagnostyka - Badania Laboratoryjne
 
reklama
Czyli będziemy pewnie szły w jednym tempie ze stymulacją ;)
Trzeba zachować spokój ale jak ??? Niech ktoś mi odpowie? :D :p

Kochana, nie wiem jak ja to zrobiłam, ale póki co jestem oazą spokoju. Tak jak przy iui byłam, tak i teraz jestem. To chyba zasługa mojej lekarki, która działa na mnie lepiej niż leki uspokajające. Oby tak zostało. Na razie mam wizję, że to bardzo dużo czasu mnir jeszcze dzieli od tych wszystkich wydarzeń, które dopiero nastąpią
Fajnie, że będziemy szły w jednym tempie :) Łatwiej mi się aklimatyzować w trudnych sytuacjach gdy ktoś idzie ze mną łeb w łeb [emoji8]


Lekarz kazał mi zwiększyć estrofem do 4x dziennie - z tym że tą 4 tabletkę dopochwowo. Miała ta któraś z Was?

Ja brałam estrofem dopochwowo. Bromergon też. Moja poprzednia ginka uważa, że takie podanie niektórych leków jest o wiele korzystniejsze, bo max wstężenie uzyskujesz w okolicy podania (miednica mniejsza) i omijasz efekt tzw pierwszego przejścia przez wątrobę, dzięki czemu unika się skutków ubocznych i działań niepożądanych. Bromek doustny był dla mnie zabójczy, dowcipnie nie robił na mnie najmniejszego wrażenia, choć działanie było silniejsze bo niżej zbijał prolaktynę, więc coś w tym chyba jest.
 
Mi punkcje robił dr M., a rozmowę z nim po punkcji kiepsko wspominam. W szpitalu ze mną leżała dziewczyna, która u niego się leczyła, to gdyby mogła to za jajca by go powiesiła :p
Ten młody nazywa się Zaręba (chyba). Nie polecam.
Rozmowa zzdr M. po punkcji była naprawdę zacna. Najpierw ile jajek zapłodnić, nie chciał doradzić w końcu widział nasze wahania w zasugerował 8. Potem pyta czy dodatkowo coś jeszcze wybieramy i podsunął karteczkę. Byłam zielona i wzięłam tylko lepsze podłoże. Zero omówienia po co to i czy w moim przypadku potrzebne. Gość ma duża wiedzę i doświadczenie może dlatego ma tyle pacjentek .Transfer wykonał ekspresowo i nawet po ludzku zagadał i atmosfera była raczej miła.
 
Kochana masz piekne mega niskie prawdopodobienstwa! [emoji173][emoji173] Jesli lekarz mowi, ze jest ok, to tak jest [emoji4] a jesli chcesz jeszcze sprawdzic, idz na Nifty [emoji4] moze dopiero to Cie uspokoi. Choc jestem pewna, ze z maluszkami jest wszystko dobrze [emoji4][emoji4] cudowne maluszki [emoji7][emoji7]
 
Dziewczyny poratujcie znów wiedzą :) spłynął kolejny wynik TSH. Jest w normie ale przy górnej granicy. Jutro wizyta lekarska ale lekarz nie kazał zrobić TSH - zrobiłam dla siebie i nie wiem co myśleć i czy pokazać mu wynik?
TSH (s) 3,72 mlU/l norma: 0,27 - 4,2

Przy stymulacji do in vitro kiedyś zalecił mi euthurox 50 ale potem po 1 próbie i negatywnej becie kazał wszystko odstawić.. przypomnę - u mnie 35 tc.
W ciazy tsh powinno byc ponizej 2.5
 
reklama
Do góry