reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Olk@24 @Kurcia @Never give up możecie mi napisać jakie badania zleca Dr P?
Chciałabym te badania mieć zrobione nawet na wyrost bo do Wawy czy Łodzi kawałek.
Ja już po 4 szczepieniach limfocytami męża i uzyskaliśmy w kwietniu br 40 % .
Nk,test cytotoksyczny,kir zrobionę.
Czy te kiry się zmieniają czy są stałą wartością?
Dr S zalecił tylko Accofil i na tym koniec.Mimo podawania przy dwóch transferach nie powiodło się.
Co dr P.zaleca więcej oprócz encortonu,acard czy heparyny?
Ja miałam zlecone badania ANA, IMK, czynnik V Leiden, czynnik V, MTHFR, PAI-1, cytokiny TH1/TH2, przeciwciała przeciwjądrowe.
Ale co mi zaleci na wynik tych badań to jeszcze nie wiem, bo dopiero jestem przed wizytą.
 
reklama
Po tym co mowisz jak mala juz sie zachowuje w brzuszku to juz ewidentny ognisty znak czyli wlasnie lew :D Co ma byc to bedzie, natura zdecyduje :*

Moja szefowa odkąd wie, że termin porodu mam na wrzesień obstawia 10.09, bo Ona ma wtedy urodziny :p i że na bank będzie podobna do niej :-D więc Ją tylko proszę, nie wtedy! :-D
 
@Olk@24 @Kurcia @Never give up możecie mi napisać jakie badania zleca Dr P?
Chciałabym te badania mieć zrobione nawet na wyrost bo do Wawy czy Łodzi kawałek.
Ja już po 4 szczepieniach limfocytami męża i uzyskaliśmy w kwietniu br 40 % .
Nk,test cytotoksyczny,kir zrobionę.
Czy te kiry się zmieniają czy są stałą wartością?
Dr S zalecił tylko Accofil i na tym koniec.Mimo podawania przy dwóch transferach nie powiodło się.
Co dr P.zaleca więcej oprócz encortonu,acard czy heparyny?
Kiry sie nie zmieniaja, mi brakuje 9 z 27 , biore na to granocyty czyli wasz Accofil.
 
Ja już miałam wczesniej zrobiona tromboflilie wrodzona zrobiona a jego zalecania to przeciwciała ana 1 ana 2 ASA , cytokiny th1 th2 oraz immunofenotyp ( test imk ) - to musiałam zrobić między 18 a22 dniem cyklu na wynik czekalam dzień , najdłużej się czeka na te cytokiny
 
Dziewczyny m miał mieć komplet badan nasienia ale zbyt mała koncentracja plemnikow w próbce i zrobią tylko podstawę. Co może być przyczyną? Abstynencja 5 dni mówili żeby być miedzy 3 a 5 .
Może zdarzyła się taka sytuacja któremuś z Waszych meżów?
 
Ja już miałam wczesniej zrobiona tromboflilie wrodzona zrobiona a jego zalecania to przeciwciała ana 1 ana 2 ASA , cytokiny th1 th2 oraz immunofenotyp ( test imk ) - to musiałam zrobić między 18 a22 dniem cyklu na wynik czekalam dzień , najdłużej się czeka na te cytokiny
A czy te badania można zrobić w Diagnostyce czy tam gdzie robią Allo,kir czy nk?
 
reklama
Dziewczyny poradzcie jak myslicie najlepiej zrobic. Od Pasnika mam zelecony intralipid, dwa juz mialam 2 tyg przed i w dniu transferu, a trzeci mam zrobic 4tyg po transferze. Czy jak zrobie 2 dni pozneij to aie cos stanie? Moge jeszcze zrobic 2 dni wczesniej. To chyba nie ma az takiego znaczenia, co myslicie?
 
Do góry