reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

aj widzisz napisałam kiry a miałam na myśli NK?Czy one mogą spaść pod wpływem czegoś?
Moga , przez intralipid, encorton, accofil... tyle ze HLA z KIRami produkuja odpowiedz na NK...czyli wszystko jest polaczone.
Ja bym KiRy bardziej niz NK badala , bo na to trzeba juz z armaty strzelac a na podwyzszone NK tluszczem sojowym czyli intralipidem.
 
reklama
Dziewczyny poradzcie jak myslicie najlepiej zrobic. Od Pasnika mam zelecony intralipid, dwa juz mialam 2 tyg przed i w dniu transferu, a trzeci mam zrobic 4tyg po transferze. Czy jak zrobie 2 dni pozneij to aie cos stanie? Moge jeszcze zrobic 2 dni wczesniej. To chyba nie ma az takiego znaczenia, co myslicie?
Mieciu, intralipid utrzymuje swoje dzialanie okolo 2 tyg tyle ze w ciazy NK lubi skakac , dlatego mysle ze lepiej robic w strone szybciej niz pozniej❤️
 
Moga , przez intralipid, encorton, accofil... tyle ze HLA z KIRami produkuja odpowiedz na NK...czyli wszystko jest polaczone.
Ja bym KiRy bardziej niz NK badala , bo na to trzeba juz z armaty strzelac a na podwyzszone NK tluszczem sojowym czyli intralipidem.
Kiry przebadane także accofil był już przy 2 transferach podany ale nie udało się.
walki ciąg dalszy i chyba czekają mnie zmiany w klinice i lekarzach.
 
Byłam na sorze.. przyjeli mnie w miare szybko . Krew ustąpiła , teraz tylko brudzę. Myślą , że to spadek prg.. ale nikt go nie zbadal ehh.. Mały prawie 6cm , serducho biło 160 u/min. Teraz leżę i czekam na tel od lekarza.. i czekam i czekam. Nic nie wiem.. oby było dobrze...
 
Byłam na sorze.. przyjeli mnie w miare szybko . Krew ustąpiła , teraz tylko brudzę. Myślą , że to spadek prg.. ale nikt go nie zbadal ehh.. Mały prawie 6cm , serducho biło 160 u/min. Teraz leżę i czekam na tel od lekarza.. i czekam i czekam. Nic nie wiem.. oby było dobrze...
usg pokazuje 12 tydz + 2 :o ... w czwartek był dzień do dnia a tu taki wyskok
 
Mi lekarz zalecił zjeść coś słodkiego na 15 minut przed prenatalnej usg żeby właśnie maluchy były ruchliwe. Jak dzieciątko zaśnie w kiepskiej pozycji to nie można to dobrze zmierzyć. Ale nie wiem jak jest w ciąży pojedynczej. U mnie też biometr niekorzystny [emoji42] a dzieci spia jak nigdy.
Ok. Kawa w domu wypita, Mars zjedzony (nic nie mowcie, znam sklad i wiem jaki to syf, ale strasznie lubie, a odkad jestem w ciazy, to jeszcze nie jadlam) i czekamy na wizyte [emoji4]
 
Kiry przebadane także accofil był już przy 2 transferach podany ale nie udało się.
walki ciąg dalszy i chyba czekają mnie zmiany w klinice i lekarzach.
Bo to niestety nie daje gwarancji zadnej, jednym sie udaje, inne dziewczyny rzucaja wszystko w cholere i zachodza naturalnie w ciaze i wszystko jest cacy.
 
reklama

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2018-08-21 o 16.13.11.png
    Zrzut ekranu 2018-08-21 o 16.13.11.png
    21,8 KB · Wyświetleń: 97
Do góry