reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia a Ty masz 15 września wizytę u Pasikonika?
I powiedz mi bo nie pamiętam ale TY już byłaś u niego?
Nie. Ja mam pod koniec wrzesnia ale bedzie prawdopodobnie do oddania bo mi odpisał na maila. Chodzilo mi o to ze idziemy razem w sensie transferu :)
Ja bylam u niego w czerwcu. Wczesniej zbadalam cala immunologie. I tylko encorton dostalam, acard i heparyna. Standard ktory i tak u mnie w klinice dawali.
Teraz po 3. Nieudanym transferze napisalam mu maila czy cos jeszcze koge zbadac.
Kazal ponownie zbadac immunofenotyp i napisac mu wynik to napisze zalecenia.
 
reklama
Nie. Ja mam pod koniec wrzesnia ale bedzie prawdopodobnie do oddania bo mi odpisał na maila. Chodzilo mi o to ze idziemy razem w sensie transferu :)
Ja bylam u niego w czerwcu. Wczesniej zbadalam cala immunologie. I tylko encorton dostalam, acard i heparyna. Standard ktory i tak u mnie w klinice dawali.
Teraz po 3. Nieudanym transferze napisalam mu maila czy cos jeszcze koge zbadac.
Kazal ponownie zbadac immunofenotyp i napisac mu wynik to napisze zalecenia.
No własnie, dlatego mi coś coś nie zgadzało... :p
teraz już wszystko wiem.... :)
 
Jasne. Relaksuj się do tego czasu.
Wlasnie z tym relaksem to ciezka sprawa. Mam dzis znowu niskie cisnienie, 80/58, do tego stopnia ze strasznie boli glowa. Mysle czy nie wypic slabej kawy jeszcze przed wyjsciem. Ale kurcze czy to nie pobudzi za bardzo dziecka? Zeby dalo sie spokojnie pomierzyc i nie brykalo na tym usg [emoji38] co sadzicie?
 
@Niezapominajka2018 gratuluje !!!Co za radość!!
@annemarie nigdy nie słyszałam o fostimon.U mnie zdecydowanie mniej komórek i również transfery kończą się niepowodzeniem :/
@Olk@24 Paśnik przyjmuję też w Warszawie?Właśnie myślę o umówieniu się do niego ale jeszcze tego nie ogarnęłam.Jestem po szczepieniach u dr S. w Krakowie ale wszystkie dziewczyny polecają Paśnika.Tylko pytanie czy wizyta którą chcesz odstąpić jest pierwszą czy kolejną wizytą?Bo z reguły na pierwszą wizytę rezerwują więcej czasu i dłużej się czeka.
 
Wlasnie z tym relaksem to ciezka sprawa. Mam dzis znowu niskie cisnienie, 80/58, do tego stopnia ze strasznie boli glowa. Mysle czy nie wypic slabej kawy jeszcze przed wyjsciem. Ale kurcze czy to nie pobudzi za bardzo dziecka? Zeby dalo sie spokojnie pomierzyc i nie brykalo na tym usg [emoji38] co sadzicie?
Poczekaj może z tą kawą po wizycie :)
Jak zobaczysz swoje maleństwo to adrenalina pójdzie w górę :)
 
Wlasnie z tym relaksem to ciezka sprawa. Mam dzis znowu niskie cisnienie, 80/58, do tego stopnia ze strasznie boli glowa. Mysle czy nie wypic slabej kawy jeszcze przed wyjsciem. Ale kurcze czy to nie pobudzi za bardzo dziecka? Zeby dalo sie spokojnie pomierzyc i nie brykalo na tym usg [emoji38] co sadzicie?
Mi lekarz zalecił zjeść coś słodkiego na 15 minut przed prenatalnej usg żeby właśnie maluchy były ruchliwe. Jak dzieciątko zaśnie w kiepskiej pozycji to nie można to dobrze zmierzyć. Ale nie wiem jak jest w ciąży pojedynczej. U mnie też biometr niekorzystny [emoji42] a dzieci spia jak nigdy.
 
Wlasnie z tym relaksem to ciezka sprawa. Mam dzis znowu niskie cisnienie, 80/58, do tego stopnia ze strasznie boli glowa. Mysle czy nie wypic slabej kawy jeszcze przed wyjsciem. Ale kurcze czy to nie pobudzi za bardzo dziecka? Zeby dalo sie spokojnie pomierzyc i nie brykalo na tym usg [emoji38] co sadzicie?
Chyba lepiej jak się trochę porusza podczas badania. Bóle głowy też Cię męczą? To jest coś okropnego.
Powodzenia na wizycie. [emoji8]
 
Nie. Ja mam pod koniec wrzesnia ale bedzie prawdopodobnie do oddania bo mi odpisał na maila. Chodzilo mi o to ze idziemy razem w sensie transferu :)
Ja bylam u niego w czerwcu. Wczesniej zbadalam cala immunologie. I tylko encorton dostalam, acard i heparyna. Standard ktory i tak u mnie w klinice dawali.
Teraz po 3. Nieudanym transferze napisalam mu maila czy cos jeszcze koge zbadac.
Kazal ponownie zbadac immunofenotyp i napisac mu wynik to napisze zalecenia.

Kurcia a wizytę do niego masz w Łodzi czy w Warszawie?I to jest kolejna wizytę z tego co czytam to chyba nie dla mnie bo ja będę się umawiać na pierwszą wizytę i chyba wtedy rezerwują więcej czasu.
 
reklama
@Niezapominajka2018 gratuluje !!!Co za radość!!
@annemarie nigdy nie słyszałam o fostimon.U mnie zdecydowanie mniej komórek i również transfery kończą się niepowodzeniem :/
@Olk@24 Paśnik przyjmuję też w Warszawie?Właśnie myślę o umówieniu się do niego ale jeszcze tego nie ogarnęłam.Jestem po szczepieniach u dr S. w Krakowie ale wszystkie dziewczyny polecają Paśnika.Tylko pytanie czy wizyta którą chcesz odstąpić jest pierwszą czy kolejną wizytą?Bo z reguły na pierwszą wizytę rezerwują więcej czasu i dłużej się czeka.
To jest chyba bez znaczenia kochana bo to jest wizyta zarezerwowana przez portal znany lekarz z tego co widziałam to na każdą wizytę jest przewidziane 20minut , nam zarówno na pierwszej jak i na drugiej to wystarczyło ;)
 
Do góry