reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Niezapominajka2018 gratuluje !!!Co za radość!!
@annemarie nigdy nie słyszałam o fostimon.U mnie zdecydowanie mniej komórek i również transfery kończą się niepowodzeniem :/
@Olk@24 Paśnik przyjmuję też w Warszawie?Właśnie myślę o umówieniu się do niego ale jeszcze tego nie ogarnęłam.Jestem po szczepieniach u dr S. w Krakowie ale wszystkie dziewczyny polecają Paśnika.Tylko pytanie czy wizyta którą chcesz odstąpić jest pierwszą czy kolejną wizytą?Bo z reguły na pierwszą wizytę rezerwują więcej czasu i dłużej się czeka.
Nie, w przypadku doktora P., nie ma to znaczenia.
@tina35 doktor na codzień przyjmuje w Łodzi, w nieliczne soboty przyjmuje w Warszawie, z tym, że wizyta w Łodzi kosztuje 150zł a w Warszawie 300zł.
 
reklama
U mnie było wszystko widoczne na ekranach. Na tych samych ekranach miałam wcześniej pokazane badanie dot. skurczy macicy (nie pamiętam jak to się nazywa) i wtedy mi położna mówiła, że to się nagrywa. Przy transferze wyglądało to podobnie, jedna osoba z personelu w ten sam sposób obsługiwała sprzęt stojący obok. Jak będę miała okazję, to dopytam o to jeszcze.
No i tak powinno być, podoba mi się to.
 
Nie, w przypadku doktora P., nie ma to znaczenia.
@tina35 doktor na codzień przyjmuje w Łodzi, w nieliczne soboty przyjmuje w Warszawie, z tym, że wizyta w Łodzi kosztuje 150zł a w Warszawie 300zł.
Dziękuje za informację!Spora różnica cenowa ale w Wawie przyjmuje w sb więc nie straciłabym dnia z pracy.
Muszę to przeanalizować.
Ja u S.w Krakowie byłam godzinę na pierwszej wizycie..
 
Ja już nie mam krwiaka, musiał się oczyścić podczas plamienia, które trwało chyba 2 tygodnie.
Mamy wstępnie ugadane, że będzie Ziemowit i Florentyna, ale jest to jeszcze sprawa dyskusyjna. ;)
Tak, zmieniają się, już ruchliwe z nich kluseczki.

Bardzo pięknie, że jesteś po USG genetycznym i wszystko jest dobrze. :* Od razu człowiek lżej oddycha. :D
O kurcze ale ciekawe imiona!! Suuuuper!
Kciuki za wizyte!!
 
Ja już nie mam krwiaka, musiał się oczyścić podczas plamienia, które trwało chyba 2 tygodnie.
Mamy wstępnie ugadane, że będzie Ziemowit i Florentyna, ale jest to jeszcze sprawa dyskusyjna. ;)
Ale faaaajne :D U nas nikt by nie umial ich wymowic [emoji23] Ale oni nawet Kasia nie potrafia - mowia "Kasza", "Kasja" albo nawet "Kejsza" [emoji16]
 
@Olk@24 @Kurcia @Never give up możecie mi napisać jakie badania zleca Dr P?
Chciałabym te badania mieć zrobione nawet na wyrost bo do Wawy czy Łodzi kawałek.
Ja już po 4 szczepieniach limfocytami męża i uzyskaliśmy w kwietniu br 40 % .
Nk,test cytotoksyczny,kir zrobionę.
Czy te kiry się zmieniają czy są stałą wartością?
Dr S zalecił tylko Accofil i na tym koniec.Mimo podawania przy dwóch transferach nie powiodło się.
Co dr P.zaleca więcej oprócz encortonu,acard czy heparyny?
 
@Olk@24 @Kurcia @Never give up możecie mi napisać jakie badania zleca Dr P?
Chciałabym te badania mieć zrobione nawet na wyrost bo do Wawy czy Łodzi kawałek.
Ja już po 4 szczepieniach limfocytami męża i uzyskaliśmy w kwietniu br 40 % .
Nk,test cytotoksyczny,kir zrobionę.
Czy te kiry się zmieniają czy są stałą wartością?
Dr S zalecił tylko Accofil i na tym koniec.Mimo podawania przy dwóch transferach nie powiodło się.
Co dr P.zaleca więcej oprócz encortonu,acard czy heparyny?


przy moim nk 17% , hashimoto i niedoczynnosci tarczycy
ja mialam cykl przed crio leczenie 14dni equarelem czy jakos tak + encorton 5mg
2tyg przed transferem intralipid , dzien przed transferem i 4 tyg po udanym crio
accofil wlew domaciczny 5 dni przed crio
od 2dc encorton 10mg
acard + heapryna+ metyl kwasu foliowego + femibion1
ale ja bez szczepień
 
@martuska09 a robiłaś allo mlr? czemu nie miałaś szczepień?
Jedni mówią,że jak ma się 0 i nigdy się nie było w ciązy (mój przypadek )to nie trzeba szczepień a inni i lekarz tak stwierdzi,że może byłam w ciąże ale nigdy się nie utrzymywało i dlatego miałam się szczepić.
Chętnie bym tego już nie robiło bo były dla mnie bardzo bolesne.
 
reklama
@martuska09 a robiłaś allo mlr? czemu nie miałaś szczepień?
Jedni mówią,że jak ma się 0 i nigdy się nie było w ciązy (mój przypadek )to nie trzeba szczepień a inni i lekarz tak stwierdzi,że może byłam w ciąże ale nigdy się nie utrzymywało i dlatego miałam się szczepić.
Chętnie bym tego już nie robiło bo były dla mnie bardzo bolesne.


@tina35 nie robilam tych badań bo nie kazął , na świeżym zarodku wyszła mi biochemiczna , u nas myśleliśmy że jest tylko przyczyna ze strony męskiej ale po 3 nieudanych transferach gdzie w dwóch nic nie ruszyło wyszło że coś też ze mna jest nie halo . szczepień nawet nie proponował , miałam badania na trombofilie to wyszły dwie mutacje , lct i ana i one wyszły ok .
 
Do góry