reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny, my już po :-) z malutką wszystko dobrze, waży 2700, więc tendencja pół KG na dwa tygodnie zachowana :-D gorzej bo mój organizm i łożysko dają oznaki zbliżającego się porodu i mamy nadzieję z Panią Doktor, że chociaż jeszcze dwa tygodnie wytrzymam, żeby księżniczka nie była wcześniakiem :-) ale mam być gotowa, że w każdej chwili może się zacząć akcja porodowa.

@Barburka Żebyś znalazła to Cię oznaczam hah
Super :) No to bedziesz miala małą lwicę :) Jakie wybraliscie imie? :) Trzymam kciuki zeby mala chilli papryczka jeszcze sobie posiedziala u mamy :*
 
reklama
Super :) No to bedziesz miala małą lwicę :) Jakie wybraliscie imie? :) Trzymam kciuki zeby mala chilli papryczka jeszcze sobie posiedziala u mamy :*

No imię w sumie świeżutkie, bo wybraliśmy je ostatecznie w piątek hah będzie Martynka :-) ta moja kruszyna od początku pokazuje swój charakterek i pazurki, aż się boję co będzie po porodzie :p na razie leżę, leżę, leżę i będę się modlić, żeby grzecznie siedziała i sie nie spieszyla nigdzie, chociaż perspektywa przytulenia jej już za chwilę jest kusząca :-)

Edit. Teraz zczaiłam głupia ja, że chodzi Ci o znak zodiaku hahaha :p no, mój tata miał wczoraj urodziny i wcześniej się śmiałam, że mu wnusia prezent urodzinowy zrobi i przyjdzie na świat :p ale jednak wolałabym żeby była urodzoną na spokojnie panna we wrześniu heh
 
Just to super! Ale wielkie brzdace :) Doczekalas sie w koncu wizyty :) Niesamowite jak sie zmieniaja od usg do usg co? :) [emoji173] Masz juz imiona dla chlopczyka i dziewczynki?

Ja tez wczoraj bylam na tym usg genetycznym czy tam prenetalnym, spry ale nie wiem jak to w tym ich jezyku sie nazywa, chodzi o to badanie ok 12 t co sprawdzaja na usg czy nie ma wad genetycznych i chromosomalnych... W kazdym razie na usg bylo wszystko idealnie wiec juz sobie nawer darowalam to badanie z krwi, bo nie jestem w grupie podwyzszonego ryzyka. Wierze ze bedzie dobrze :) U mnie tez dziecko starcze o 6 dni niz to pokazuje termin. Za msc juz poznam plec :)


Ale zeby nie bylo tak kolorowo to krwiak w ciagu 2 tyg nie zmniejszyl sie nic a nic :( Ja juz nie mam sily na to cholerstwo :( 2 tyg murem w domu siedzialam, taka mialam nadzieje ze juz go nie zobacze :(
Kochana super ze z dzieckiem wszystko dobrze[emoji173] to najwazniejsze [emoji173]
A krwiakiem sie nie stresuj, jeszcze troche polezysz, bedziesz sie mega oszczedzac i wygonisz dziada. Co w ogole dr mowi na tego krwiaka?
 
Kochana super ze z dzieckiem wszystko dobrze[emoji173] to najwazniejsze [emoji173]
A krwiakiem sie nie stresuj, jeszcze troche polezysz, bedziesz sie mega oszczedzac i wygonisz dziada. Co w ogole dr mowi na tego krwiaka?
Powiedziala ze juz nie jest grozny bo ma 2cmx0,5cm czyli w porownaniu z dzieckiem ktore ma 5,6cm i lozyskiem ktore jest jeszcze wieksze to nie moze juz mu nic zrobic ale musze uwazac zeby nie urosl. Ona powiedziala zeby sie nie martwic ze najwazniejsze ze on nie rosnie a dziecko rosnie. Troche sie uspokoilam ale juz bym wolala zeby go nie bylo wiesz jak to jest ;) A ty tez masz dzisiaj gina widze w kalendarzu? Trzymam kciuki!! :*
 
@Cassiah to zacznij może robić trochę na przekór i zacznij chodzić to może sam się zlituje i Cię opuści nieproszony gość... :p
Wiesz co wlasnie tez tak myslalam. Tzn bede sie oszczedzac nadal ale troche bardziej bede sie ruszac, nawet dla samej psychiki. Jutro jade do tesciow ktorzy maja dom nad samym morzem i bede sobie robic spacerki, moczyc nogi chociaz i wdychac jod :) I zobaczymy za miesiac :)
 
Just to super! Ale wielkie brzdace :) Doczekalas sie w koncu wizyty :) Niesamowite jak sie zmieniaja od usg do usg co? :) [emoji173] Masz juz imiona dla chlopczyka i dziewczynki?

Ja tez wczoraj bylam na tym usg genetycznym czy tam prenetalnym, spry ale nie wiem jak to w tym ich jezyku sie nazywa, chodzi o to badanie ok 12 t co sprawdzaja na usg czy nie ma wad genetycznych i chromosomalnych... W kazdym razie na usg bylo wszystko idealnie wiec juz sobie nawer darowalam to badanie z krwi, bo nie jestem w grupie podwyzszonego ryzyka. Wierze ze bedzie dobrze :) U mnie tez dziecko starcze o 6 dni niz to pokazuje termin. Za msc juz poznam plec :)


Ale zeby nie bylo tak kolorowo to krwiak w ciagu 2 tyg nie zmniejszyl sie nic a nic :( Ja juz nie mam sily na to cholerstwo :( 2 tyg murem w domu siedzialam, taka mialam nadzieje ze juz go nie zobacze :(
Ja już nie mam krwiaka, musiał się oczyścić podczas plamienia, które trwało chyba 2 tygodnie.
Mamy wstępnie ugadane, że będzie Ziemowit i Florentyna, ale jest to jeszcze sprawa dyskusyjna. ;)
Tak, zmieniają się, już ruchliwe z nich kluseczki.

Bardzo pięknie, że jesteś po USG genetycznym i wszystko jest dobrze. :* Od razu człowiek lżej oddycha. :D
 
No imię w sumie świeżutkie, bo wybraliśmy je ostatecznie w piątek hah będzie Martynka :-) ta moja kruszyna od początku pokazuje swój charakterek i pazurki, aż się boję co będzie po porodzie [emoji14] na razie leżę, leżę, leżę i będę się modlić, żeby grzecznie siedziała i sie nie spieszyla nigdzie, chociaż perspektywa przytulenia jej już za chwilę jest kusząca :-)

Edit. Teraz zczaiłam głupia ja, że chodzi Ci o znak zodiaku hahaha :p no, mój tata miał wczoraj urodziny i wcześniej się śmiałam, że mu wnusia prezent urodzinowy zrobi i przyjdzie na świat :p ale jednak wolałabym żeby była urodzoną na spokojnie panna we wrześniu heh
Po tym co mowisz jak mala juz sie zachowuje w brzuszku to juz ewidentny ognisty znak czyli wlasnie lew :D Co ma byc to bedzie, natura zdecyduje :*
 
reklama
U nas z pierwszego transferu jednego zarodka beta nawet nie drgnela. Drugi z dwoma goryszmi blastkami i beta 9dpt 286, u nas mąż nie chciał podjąć decyzji - bal się bo były to ostatnie dwa nasze zarodki. Ciąży bliźniaczej się nie bałam choć lekarz mówił że więcej powikłań itp. Cała ciąża bezproblemowa. Ani jednego dnia w szpitalu nie spędziłam. Wyniki książkowe. Tydzień przed cc umylam w całym mieszkaniu okna. Pierwszy dzień w szputalu to był dzień cc. Maluchy urodziły się z waga 2730 i 3010 [emoji7] a w całej ciąży przytyłam 15 kg a teraz mam już - 2 kg mniej jak przed ciąża- nazywam to fitness bliźniaki. I też jestem z nimi sama cały dzień praktycznie od 8 do średnio 18. Zakupy, obiad, pranie wszytko robię. Wszytko jest do przeżycia wystarczy dobra organizacja[emoji5]

To się nazywa operatywna mamuśka!:)
Gratuluje takich Skarbów.
 
Do góry