reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Doktor podejrzewa ciążę pozamaciczną. Może chyba jeszcze przy pustym jaju wzrastać,no ale u mnie nic nie widać na usg,więc nie wiem czy to może być też to puste jajo czy nie. :/ Z tego co kojarze chyba @chlopkers tak rosła beta przy pustym jaju. Już sama nie wiem czy gorsza była beta 0 czy te przeprawy teraz. A Ty jak się czujesz?
Tak u mnie rosla przy pustym jaju az do dnia zabiegu..
 
Doktor podejrzewa ciążę pozamaciczną. Może chyba jeszcze przy pustym jaju wzrastać,no ale u mnie nic nie widać na usg,więc nie wiem czy to może być też to puste jajo czy nie. :/ Z tego co kojarze chyba @chlopkers tak rosła beta przy pustym jaju. Już sama nie wiem czy gorsza była beta 0 czy te przeprawy teraz. A Ty jak się czujesz?
Kurcze jak Ci współczuję. Na prawdę trzymam kciuki żeby wszystko szybciutko się wyjaśniło. Przestałas już brać leki?
 
Hej dziewczyny po dwóch dniach nieobecności udało mi się nadrobić zaległości:D:D:D
@misis188 gratuluję cudownego synka❤️❤️❤️ Hubercik witaj na świecie ❤️❤️❤️❤️
Wszystkim betującym gratuluję pięknej bety i trzymam kciuki za piękny przyrost i widoki na usg✊✊✊✊
Pozostałym, którym się nie udało mocno tulę ❤️❤️❤️❤️❤️
Wszystkie pozostałe pozdrawiam:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Doktor podejrzewa ciążę pozamaciczną. Może chyba jeszcze przy pustym jaju wzrastać,no ale u mnie nic nie widać na usg,więc nie wiem czy to może być też to puste jajo czy nie. :/ Z tego co kojarze chyba @chlopkers tak rosła beta przy pustym jaju. Już sama nie wiem czy gorsza była beta 0 czy te przeprawy teraz. A Ty jak się czujesz?
Kochana bardzo Ci współczuję i wierzę że szybko się to wszystko skończy i obejdzie się bez zabiegu [emoji20]
Teraz czekasz na @ czy jeszcze między czasie wizyta u gina?
 
Hej dziewczyny po dwóch dniach nieobecności udało mi się nadrobić zaległości:D:D:D
@misis188 gratuluję cudownego synka[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Hubercik witaj na świecie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wszystkim betującym gratuluję pięknej bety i trzymam kciuki za piękny przyrost i widoki na usg[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Pozostałym, którym się nie udało mocno tulę [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wszystkie pozostałe pozdrawiam:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Gosia Twoje wielkie dni tez juz co i raz to bliżej [emoji173] [emoji6] [emoji5]
Odpoczelas na wakacjach? Akumulator do walki z niepłodnościa naładowany? [emoji4]
 
O matko tylko nie taka ciąża! Ja też się boję, jutro pojadę na betę ale niestety do innego laboratorium. Ciąży na pewno już nie ma, dwa dni temu w nocy obudził mnie silny ból brzucha może wtedy coś się zadziało złego.
Ja nadzwyczaj dobrze się trzymam i naprawdę nie wiem dlaczego? Jedynie co planuje to po odstawieniu leków porządny reset, pogadamy z mężem co dalej. Aktualnie mam gości i może działam na autopilocie.
a ty jak przez to przechodzisz ? Chodzisz do pracy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja też poproszę o dopisanie do kalendarza na wizytę 21.08 u naszego cudotwórcy :) trzymajcie kciuki żeby miał dla mnie dobry plan , szczerze powiem że mega się boje i jednocześnie jestem bardzo podekscytowana :) tak bardzo bym chciała żeby w końcu się udało

Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie , co sądzicie o udroznieniu ujść brzusznych jajowodu ?
Bo ostatnio pisalyscie że udrożnienia jajowodów nie ma sensu , bo nie daje to gwarancji i dodatkowo lubią się spowrotem zrastać a co jeśli chodzi o ujścia brzuszne ?
Olcia przepychanie jajowodów zawszes sens. Tym bardziej teraz gdy jest sono hsg. W krk robi to Inga Ludwin jeżeli jajowód jest zapchany to jest duża szansa że przepchają i zwiększasz swojà szanse ma naturalną. Jest to metoda bezinwazyjnz i właściwie nie ma co spieprzyć.
 
Do góry