reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@misis188 gratulacje kochana ;-) ;)buziale (nie w usta :D dla Hubercika:happy:
Kochane mam pytanie z poprzedniej procedury zostały mi te ampułki z fertinea (przy czym jedna się rozlała reszta się klei-lekko:szok: i tak się zastanawiam czy ja mogę je zezrec :rolleyes::rolleyes::rolleyes: czy lepiej nie ryzykowac:D
One mają z tego co pamiętam krótki termin ważności więc sprawdź na opakowaniu. Jak są ważne to wydaje mi się że można łykac [emoji4]
 
reklama
Doktor podejrzewa ciążę pozamaciczną. Może chyba jeszcze przy pustym jaju wzrastać,no ale u mnie nic nie widać na usg,więc nie wiem czy to może być też to puste jajo czy nie. :/ Z tego co kojarze chyba @chlopkers tak rosła beta przy pustym jaju. Już sama nie wiem czy gorsza była beta 0 czy te przeprawy teraz. A Ty jak się czujesz?
O matko tylko nie taka ciąża! Ja też się boję, jutro pojadę na betę ale niestety do innego laboratorium. Ciąży na pewno już nie ma, dwa dni temu w nocy obudził mnie silny ból brzucha może wtedy coś się zadziało złego.
Ja nadzwyczaj dobrze się trzymam i naprawdę nie wiem dlaczego? Jedynie co planuje to po odstawieniu leków porządny reset, pogadamy z mężem co dalej. Aktualnie mam gości i może działam na autopilocie.
a ty jak przez to przechodzisz ? Chodzisz do pracy?
 
Ja też poproszę o dopisanie do kalendarza na wizytę 21.08 u naszego cudotwórcy :) trzymajcie kciuki żeby miał dla mnie dobry plan , szczerze powiem że mega się boje i jednocześnie jestem bardzo podekscytowana :) tak bardzo bym chciała żeby w końcu się udało

Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie , co sądzicie o udroznieniu ujść brzusznych jajowodu ?
Bo ostatnio pisalyscie że udrożnienia jajowodów nie ma sensu , bo nie daje to gwarancji i dodatkowo lubią się spowrotem zrastać a co jeśli chodzi o ujścia brzuszne ?

Kto jest tym cudotwórcą? ;)
 
@misis188 gratulacje kochana ;-) ;)buziale (nie w usta :D dla Hubercika:happy:
Kochane mam pytanie z poprzedniej procedury zostały mi te ampułki z fertinea (przy czym jedna się rozlała reszta się klei-lekko:szok: i tak się zastanawiam czy ja mogę je zezrec :rolleyes::rolleyes::rolleyes: czy lepiej nie ryzykowac:D
Jak jest jeszcze nie przeterminowana to bym jadla. To pewno te co sie po nich ryba beka?
 
reklama
Do góry