reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
To ja mam dużo gorszy wynik
Wiesz chyba na tym etapie to najważniejszy jest przyrost bety i tego się trzymajmy. Nie wiem jaką wartość bety miałabym wczoraj. Prześledziłam różne wątki i czasami przyrasta powoli a innym razem rośnie jak szalona. Wg norm od 5 rozpoczyna się ciąża a co nam przyniesie los tego nie wiemy.
 
A długo czekałaś na durgi transfer, po 1miesiącu? A po ilu dniach wykonywałaś pierwszą bete? Mam mieć podawane dwie blastki 5 dniowe podczas jednego transferu. Boje się :( Bo jak nic nie wyjdzie to na nowo stymulację będę musiała zacząć, a po stymulacji transfer mialam odroczony o dwa miesiące :( Nie mam już więcej zamrożonych zarodków, 4 pozostałe przestały się rozwijać w 4 dobie :( mam tylko te dwa :(
U nas zaplodniono 6 komórek. Zaplodnilo się 5. Do 5 doby uzyskaliśmy 3 zarodki. Pierwszy transfer swiezaka nieudany. Dwa zostały. I przy drugim transferze crio poszliśmy na całość. Wzięliśmy 2 mrozaki - ostatnie. Wczoraj te 2 ostatnie zarodki skończyły 8 miesięcy [emoji173]
IMG_20180814_115550.jpg
IMG_20180814_115536.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180814_115550.jpg
    IMG_20180814_115550.jpg
    77,9 KB · Wyświetleń: 410
  • IMG_20180814_115536.jpg
    IMG_20180814_115536.jpg
    73,2 KB · Wyświetleń: 398
Po co Wy się z ta poczta jeszcze męczycie. Idziecie to punktu paczka gls i na następny dzień jest u odbiorcy ;) albo przez paczkomaty
Priorytet poczty pl bardzo dobrze dziala :) sprawdzone info, jak wysylam do pauliny to zawsze ma na drugi dzien juz u siebie. Tylko ona do mnie jakims dziwnym wyslala i nie dochodzi od 1,5tygodnia.
 
A czy nie lepiej transferować po 1 zarodku, skoro masz 2? Myśmy od razu mieli takie założenie, że przy małej liczbie zarodków bierzemy po jednym. W sumie nie mieliśmy z tym problemu, bo z każdej stymulacji był tylko 1 kropek.
Ja też wybrałam podanie jednej. Uznałam że ewentualna ciąża bliźniacza jest ryzykowna. Ponadto każdy cykl jest inaczej przygotowany, może Endo nie zawsze jest ok i wtedy zarodki nie mają szans. Rozłożenie na dwa razy chyba jest mniej ryzykowne.
 
@Mieciu85 nie stresuj się tak bardzo tym progesteronem - ja na początku ciąży też miałam bardzo niski przeważnie między 10 a 15 ( też jestem z Ciechocinka i dołożyli mi tylko jeden dodatkowy duphaston ).
Obecnie 23 tydz ;)
Gorzej wpływa na maluszka Twój stres więc głowa do góry ;-) ;)
 
reklama
U nas zaplodniono 6 komórek. Zaplodnilo się 5. Do 5 doby uzyskaliśmy 3 zarodki. Pierwszy transfer swiezaka nieudany. Dwa zostały. I przy drugim transferze crio poszliśmy na całość. Wzięliśmy 2 mrozaki - ostatnie. Wczoraj te 2 ostatnie zarodki skończyły 8 miesięcy [emoji173] Zobacz załącznik 888256Zobacz załącznik 888257
Ale słodziaki!!! Dziękuje takie historię dodają mi nadziei :) I na dodatek parka - idealnie :)
 
Do góry