reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jakbyś została przy crinone, a duphaston zmiena na luteinę? Ona przynajmniej wychodzi we krwi. Moja dr z kliniki, gdy miałam plamienie w 6 tc i trafiła na IP, gdzie zalecili mi zamienić luteinę na duphaston powiedziała, że jeśli chcę mogę tak zrobić, ale im wygodniej monitorować luteinę, bo wtedy jest jasny obraz we krwi.
Dziekuje bardzo za sugestie surykatko. Zapytam ich po tym dlugim weekendzie co mysla o tej sugestii. Mysle, ze najwazniejsze, ze nie plamie bo chyba jesli by byl jakis niedobor to chyba bym zaczela na pewnym etapie plamic?

edit: zapytam w czwarek bo u was jutro chyba swieto. Ale sie macie fajnie! :)
 
No mam wyniki bety 15.7. Dziś 7 dzień po transferze. Dobrze czy źle?
Hmm ktoś tu miał podobny wynik ale nie mogę sobie przypomnieć kto. Chyba Koniczynka i ktoś jeszcze całkiem niedawno. Miałaś blastkę? Wynik nie powala ale po pierwsze jest wcześnie, po drugie jest pozytywny. Trzeba czekać i sprawdzić przyrost. [emoji8]
Już widzę. Blastki. Dziewczyny, jak to było z tymi oznaczeniami? 3 oznacza, że to wczesna blastka? [emoji848]
 
Hmm ktoś tu miał podobny wynik ale nie mogę sobie przypomnieć kto. Chyba Koniczynka i ktoś jeszcze całkiem niedawno. Miałaś blastkę? Wynik nie powala ale po pierwsze jest wcześnie, po drugie jest pozytywny. Trzeba czekać i sprawdzić przyrost. [emoji8]
Już widzę. Blastki. Dziewczyny, jak to było z tymi oznaczeniami? 3 oznacza, że to wczesna blastka? [emoji848]
No raczej z tych wcześniejszych, jeszcze jest 4.5 i 6. No nic w czwartek powtórka i wszystko będzie jasne.
 
@filiżanka z porcelany ja też Cię pamiętam :)
Gratulacje, że już jesteś mama dwojeczki.
Rzeczywiście życie mas czasem nie oszczędza. Pewnie bardzo się strachu najadlas. O dzidziusia i o siebie też. Trzymaj się kochana, cieszę się że wszystko się dobrze skończyło
Jeśli chodzi o wczesniaka to wiem dokładnie o czym piszesz u mnie 10tyg...

Miło mi bardzo :)
Dziękuję Sol!

Nie oszczędza, ale trzeba jakoś przez to wszystko przejść. Teraz podchodzę do tego z dystansem, ale w trakcie w szpitalu to miałam tak dość. Szpital mnie wykończył ;) oczywiście żartuję, jestem wdzięczna za dobrą opiekę.

10 tyg czyli dziecko z 30go tygodnia? Jaka kruszyna musiała być! To też przeszłaś trudy. W szpitalu gdzie leżałam były skrajne, nawet 600g wcześniaki, ale to b długa droga dla takich dzieci i nie zawsze zakończona sukcesem. Skór mi cierpnie jak myślę o rodzicach takich dzieci. I co np w przypadku gdy to nie jest pierwsze, a drugie dziecko, jak pogodzić szpital gdy dziecko ma bezwzględny zakaz odwiedzin. To jest mega trudna sytuacja.
 
Dziekujemy Justin[emoji173]️, jutro bede kombinowala wizyty wiec dam znac. Klinika mowi, zeby zrobic pecherzykowa 21 dpt i serduszkowa 28 dpt. czy z medycznego punktu widzenia jest jakies przeciwwskazanie zeby to od razu isc na tego 28 czy lepiej probowac sie umowic jednak na obydwie? Mam dosyc skomplikowany dojazd na te wizyty i sie zastanawiam jak najlepiej zrobic.

Ja bym zrobiła tylko jedno usg:) serduszkowe :)
 
reklama
Do góry