reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wzięłam sobie cały tydz wolny na leniuchowanie, w czwartek usg jak wiadomo schizy są, objawy raz są raz ich nie ma jescze dwa dni, przed samą wizyta będzie dopiero masakra delirki pewnie dostanę pod gabinetem z czterech transferów w tym doszliśmy do tego levelu
 
Kochane, mam pytanie do tych co w temacie immunologii, pisałyście, że leczenie immunosupresyjne to ok 10-14 dni. A ile czasu trzeba liczyć na wersję ze szczepieniami? Czy wtedy też stymulację trzeba zrobić przed, bo wpływa na jakość komórek?
 
Kochane, mam pytanie do tych co w temacie immunologii, pisałyście, że leczenie immunosupresyjne to ok 10-14 dni. A ile czasu trzeba liczyć na wersję ze szczepieniami? Czy wtedy też stymulację trzeba zrobić przed, bo wpływa na jakość komórek?

Mi wujek Jarek powiedział,że zarówno szczepienia jak i immunosupresja wpływają na jakość komórek i lepiej je robić po stymulacji.
 
Dziewczyny slyszalyscie coś może ze nospa jest zakazana w ciazy I że się odchodzi od jej zażywania? Kuzynka mnie nastraszyla że Jej ginekolog zakazał zażywać I ja skorcze dał sambutamol
 
Wzięłam sobie cały tydz wolny na leniuchowanie, w czwartek usg jak wiadomo schizy są, objawy raz są raz ich nie ma jescze dwa dni, przed samą wizyta będzie dopiero masakra delirki pewnie dostanę pod gabinetem z czterech transferów w tym doszliśmy do tego levelu
I dobrze! Odpoczywaj! Pełen luz! To tez ważne! I myśl pozytywnie!
 
Dziewczyny zrobił się ze mnie straszny glodomor!! Jestem w szoku ile potrafię zjesc. Już dwie noce z rzędu budzę się z głodnym brzuszkiem! Aż mnie skręca a normalnie zjadam kolacje tylko ze tez większa niż zwykle. Plus taki ze wogole nie mam ochoty na słodycze i to tez nowość bo jeszcze niedawno dnia bez czegoście słodkiego bym nie przeżyła.
 
Dziewczyny slyszalyscie coś może ze nospa jest zakazana w ciazy I że się odchodzi od jej zażywania? Kuzynka mnie nastraszyla że Jej ginekolog zakazał zażywać I ja skorcze dał sambutamol
Ja nie słyszałam, ale ja przychodzą dzieciaki z opóźnionym rozwojem mowy na diagnoze to zawsze kurcze sie okazuje że matki w ciąży często nospe brały... Niby to nie duży problem rozwojowy do przepracowania ale jednak. Moja koleżanka potwierdza moje obserwacje ale badań naukowych na ten temat nie znam...
 
reklama
Dziewczyny slyszalyscie coś może ze nospa jest zakazana w ciazy I że się odchodzi od jej zażywania? Kuzynka mnie nastraszyla że Jej ginekolog zakazał zażywać I ja skorcze dał sambutamol
No właśnie! Tez się nad tym zastanawiam. Moja siostra w czerwcu urodziła synka i tez mi mowila ze lekarz zakazała nospy w ciazy a ja w zaleceniach po transferze mam wpisane 3x1 w razie potrzeby. I pytałam swojego lekarza jak to jest z ta nospa to odpowiedział troche niemiło: jak to jak? Przecież jest w zaleceniach to brać! Dziś ide do lekarza którego darze największym zaufaniem i dopytam jak to jest i dam znac co powiedział.
 
Do góry