reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane jak radzicie sobie z Mdłościami ?? Czujemy się bardzo dobrze i jestem na 100% pewna ,ze to lutinus mnie podrażnia idę 20 do lekarza ;) i stwierdziłam ,ze będę chodziła prywatnie do lekarza bardzo fajny ten lekarz co mnie do szpitala przyjmował ;) Wszystko pięknie wytłumaczył pokazał itp i przedewszystkim zależy mi na tym aby lekarz w szpitalu pracował na oddziele aby był przy porodzie ;) i jest odrazu lepiej się traktowanym jak jest się pacjentka lekarza który na oddziele pracuje ;)
 
Dziewczyny ponawiam pytanie bo widzę że to co napisałam umarło śmiercią naturalną. Czy któraś z Was miała schraching endomedrium? Dzisiaj mi to lekarz zaproponował ponieważ chyba z pierwszym transferem chyba nic nie wyszło. Dzisiaj coś zaczekam plam8c a beta hcg z soboty to raczej nie wskazuje żeby się udało.

ja miałam i zaszłam po tym w ciążę, ale czy dzięki temu to nie da się stwierdzić
 
Na pewno Twoje ciało musi odpocząć po tak dużym wysiłku, to spore obciążenie dla organizmu. Podobno wewnętrzne rany goją się nawet do roku czasu.

Ech, życie. Ja nie znam w sumie pary, która po dziecku nie przechodziłaby kryzysu. U mnie też po pierwszym dziecku nastąpiła bardzo duża zmiana, o wiele więcej kłótni, przepychanek kto co zrobił a kto nie, brak czasu dla siebie, zmęczenie, przekierowanie uczuć na dzicko itd. Super, że udaje Wam się pracować i to skutecznie i to przy dwójce małych bąbli. Musisz być świetnie zorganizowana, mi też się kiedyś wydawało, że taka jestem :)
Oj kochana wiele rzeczy musiałam odpuścić bo bym nie wyrobila na zakretach. Gotuję dla dzieci, zazwyczaj cis dla nas, troszkę posprzątam ale mieszkanie nie lśni już tak jak kiedyś. Tona prania dzień w dzień, zakupy, lekarz, rehabilitacja, spacer, zabawa z dziećmi....jak mam do wyboru pobawić się z dziećmi, popracować nad ich techniką siedzenia, raczkowania itd a ryciem glazury w łazience to oczywiście wybieram dzieci. Na gruntowne porządki przyjdzie czas jak maluchy pójdą do żłobka. Dla dzieci wszystko....
 
Dziewczyny ponawiam pytanie bo widzę że to co napisałam umarło śmiercią naturalną. Czy któraś z Was miała schraching endomedrium? Dzisiaj mi to lekarz zaproponował ponieważ chyba z pierwszym transferem chyba nic nie wyszło. Dzisiaj coś zaczekam plam8c a beta hcg z soboty to raczej nie wskazuje żeby się udało.
Ja niestety nie pomogę. Nie miałam tego badania.
 
z tym leżącym trybem życia to zalecenia były sprzeczne, jedni kazali mi dosłownie leżeć plackiem (horror) inni uważali, że oszczędny tryb życia, ale nie plackowanie

tak czy siak obecnie dokuczają mi plecy, mam bardzo zmienione ciało - tak w stronę budyniu, a że zawsze byłam szczupła i się w ciuchy prawie żadne nie mieszczę, to nały smuteczek

tak, dokładnie, wcześniaki nadrabiają i są waleczne! a Ty z którego tygodnia jesteś?

tam gdzie byłam w szpitalu ratują nawet najwcześniejsze dzieciaki, te historie, te matki, ich przejścia to mnie strasznie rozwalało psychicznie...
Wczesniaki są silne. Moje maluchy z 35tc i już wyrównali do rówieśników a mamy 10 m-cy.
 
@Mieciu85, @lafantynka, olbrzymie gratulacje ;) Bardzo bardzo się cieszę :)
Mieciu, mi w klinice powiedzieli, żebym przyjechała ok 25 dpt, a ja wtedy nie mogłam i spytałam, czy może być 28 dpt to powiedzieli, że może, to już pewnie i serduszko zobaczymy. Wcześniejszej wizyty nie proponowali ani nie nalegali. Pewnie chodzi o to czy pęcherzyk jest w macicy, a nie w jajowodzie, ale jak beta przyrasta i nic się ne dzieje to szanse małe, że coś nie tak. Przy pozamacicznwj z reguły beta kijowo przyrasta. U mnie początkowo co prawda przyrastała prawidłowo, ale miałam plamienia i spore bóle z prawej str (tam gdzie była cp). Myślę, że jak to dla Ciebie logistyczny problem to jedź tylko na tę drugą, i zró sobie betę za 4 dni dla święgo.spokoju :)

Dziekuje bardzo surykatko :) umowie sie na okolo 28dpt bo ci lekarze, ktorych mi klinika polecila w londynie sa raz w tygodniu wiec musze brac termin kiedy beda. To jest ojciec i syn i kazdy z nich jest co drugi tydzien wiec tak sie sprobuje umowic zeby bylo okolo 28dpt. Kurcze nie kus z ta beta ;) jeszcze sie zastanowie czy robic wiecej bo dzis chyba najwiekszy stres z tych 3 bet przezylam bo na wyniki czekam wieki wiec boje sie przez to znowu przechodzic ;). A kiedy u ciebie kolejne podejscie kochana?
 
Oj kochana wiele rzeczy musiałam odpuścić bo bym nie wyrobila na zakretach. Gotuję dla dzieci, zazwyczaj cis dla nas, troszkę posprzątam ale mieszkanie nie lśni już tak jak kiedyś. Tona prania dzień w dzień, zakupy, lekarz, rehabilitacja, spacer, zabawa z dziećmi....jak mam do wyboru pobawić się z dziećmi, popracować nad ich techniką siedzenia, raczkowania itd a ryciem glazury w łazience to oczywiście wybieram dzieci. Na gruntowne porządki przyjdzie czas jak maluchy pójdą do żłobka. Dla dzieci wszystko....

bo trzeba odpuścić, na wszystko przyjdzie czas, a nie chodzi o to, by zaryć nosem

Ty masz mnóstwo roboty i to moim zdaniem cudownej jak i bardzo ciężkiej, bo odpowiedzialność 24/dobę bez urlopu i przerwy, do tego dzieci są nieprzewidywalne ze zdrowiem, humorkami, skokami rozwojowymi, zębami, kupami

u mnie początki były gigantycznie trudne (zmęczenie, stres, nieprzespane noce) i nie że nie lśniło, ale miałam hard core w mieszkaniu

zresztą nadal często mam :)
 
.
 

Załączniki

  • Screenshot_20180813-215522_Gallery.jpg
    Screenshot_20180813-215522_Gallery.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 170
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry