reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem Ci ze wspolczuje:( oj ile ja zjadlam antybiotykow zeby podejsc do badania drożności a potem laparoskopii-masakra. Szczerze to ja przed ostatnim transferem mialam zly wynik i mnie dopuscil. A my leczac sie bierzemy antybiotyk, kilka dni przerwy i sru na posiew. A to jest złe. Ja tez nigdy nie mialam zadnych objawów a raz mialam paleczki zapalenia pluc po antybiotykoterapii w szyjce w bardzo.duzych ilościach az lekarka nie wierzyla i jeszcze raz mi wymaz pobrala.
To pewnie miałas klebsielle. Ja to też kilka razy miałam. Chyba wszystkie możliwe już miałam. Co kończyłam antybiotyk, to nowe się pojawiały nie wiadomo skąd. Już nie wiem czy kliniki nie zmienić na taką, w której nie jest to konieczne. Ja akurat przy drożności i histero nie miałam posiewu. Nikt nie wymagał. A w klinice do każdego transferu wymagają.
 
reklama
@Mieciu85, @lafantynka, olbrzymie gratulacje ;) Bardzo bardzo się cieszę :)
Mieciu, mi w klinice powiedzieli, żebym przyjechała ok 25 dpt, a ja wtedy nie mogłam i spytałam, czy może być 28 dpt to powiedzieli, że może, to już pewnie i serduszko zobaczymy. Wcześniejszej wizyty nie proponowali ani nie nalegali. Pewnie chodzi o to czy pęcherzyk jest w macicy, a nie w jajowodzie, ale jak beta przyrasta i nic się ne dzieje to szanse małe, że coś nie tak. Przy pozamacicznwj z reguły beta kijowo przyrasta. U mnie początkowo co prawda przyrastała prawidłowo, ale miałam plamienia i spore bóle z prawej str (tam gdzie była cp). Myślę, że jak to dla Ciebie logistyczny problem to jedź tylko na tę drugą, i zró sobie betę za 4 dni dla święgo.spokoju :)
 
Taki właśnie plan opracowaliśmy. Na początku chciałam iść za ciosem ale nie było by to dobre ani dla mnie ani dla "nas"
@anetka303 A jak wasza sesja z maluchami? Kiedy zobaczymy fotki ? ;-)
Pielegnujcie związek... życie pokazuje że czasami musimy upaść aby wstać silniejsze ... I tak będzie i u Was...
Przez te nieporozumienia, kłótnie staniecie się dla siebie jeszcze wazniejsi niż do tej pory :* ❤♥️
 
Bakterie w macicy to bardzo częsty problem kobiet. U nas na szczęście wymagają co 6 miesięcy aktualnego posiewu.
Jak podchodziłem do histero to myślałam że wyzione ducha, bo ciagle jakies dzidostwo wychodzilo :/
W końcu Pani dr przepisała mi leki i od tamtej pory jakby reka odjal.. nic, zero syfu
Jednak zaznaczyła że nie powinno się golić do zera naszych "koleżanek od niepłodności", ponieważ ktoś ta cała rodzine bakterii z zewnątrz musi zatrzymać.

i należy spać bez majtek
nie nosić stringów a jedynie bawełniane majtasy

dawno temu jak miałam ciągle nawracające infekcje okolic intymnych to wyleczyłam się globulkami z propolisem, które stosowałam i dowcipnie i doodbytniczo, bo wyczytałam, że ognisko zakażeń może być i po sąsiedzku i się przenosić
mi pomogło właśnie to
 
No to grubo... Musi być bardzo trudno leżeć bezradnie, w takiej niepewności.
Nawet nie chcę sobie wyobrażać przez co przeszłaś.
Dobrze, że ten trudny okres już za Tobą :)

strach plus starsze dziecko w domu, którego nie za bardzo mogłam widywać (zakaz odwiedzin dla małych dzieci) plus szpitalna kuchnia plus nuda plus totalne ubezwłasnowolnienie

pod koniec naprawdę byłam bliska przeniesienia się na oddział psychiatryczny, bo dodatkowo hormony dawały popalić
 
Mieciu a moze jak sie boisz o ten progesteron to bys luteine sobie tam zalatwila? Mysle ze powinni miec u Waa

Dzieki misis, poczekam do rana co dr M na to, najwyzej DHLem paczke wysle mi siostrzenica z polski to za 24h bede miala. Mam jeszcze w zapasach 4 opakowania lutinusa jakby co. Ja mysle, ze jak by w macicy byl nisku ten progesteron to pewnie bym plamila juz do tej pory ale sprawdzic trzeba.
 
Dzisiaj znowu natworzyłyście a ja jestem z doskoku, bo nie mogę się długo patrzeć w monitor. [emoji6]
Bardzo mnie cieszą piękne dzisiejsze bety. Tylko takie chciałoby się oglądać i cieszyć razem z Wami. [emoji8]
@lafantynka @Mieciu85 jeszcze raz gratuluję wysokich wyników. To teraz czas na umawianie się do gina. [emoji16]
Dzieki kochana!!! Ja już umówiona. Jutro sprzedam nowe wieści :tak:
 
Dziewczyny ponawiam pytanie bo widzę że to co napisałam umarło śmiercią naturalną. Czy któraś z Was miała schraching endomedrium? Dzisiaj mi to lekarz zaproponował ponieważ chyba z pierwszym transferem chyba nic nie wyszło. Dzisiaj coś zaczekam plam8c a beta hcg z soboty to raczej nie wskazuje żeby się udało.
Ja miałam... nic mi to nie dało. Ale jak nie masz podwyższonych komórek NK to warto spróbować ;-)
 
Annemarie dziekuje bardzo za szczera odpowiedz, wole sie upewnic niz miec problemy w zwiazku z niskim progesteronem. Odpukac w niemalowane plamien nie ma wiec chyba poki co nie ma tragedii. Rano bede rozmawiala z klinika i nawet jesli powiedza, ze jest ok to moze na wszeki wypadek poprosze o ten prolutex zeby miec w razie czego. Ja tez walsnie pamietam dziewczyne z forum kd, ktora przy lutinusie chyba miala progesteron we krwi chyba cos kolo 7 i tez wszystko bylo ok. Moze to tez zalezy od organizmu jak bardzo przedostaje sie lek do krwioobiegu. Napisze wam jutro, co lekarz na to ale dziekuje Ci bardzo za pomoc. [emoji8]
Jasne Mieciu, nie ma problemu... jak ci lekarz nie przepisze to my ci tu przepiszemy i posklejamy temat. Problem w rym ze nie wiesz co sie w srodku dzieje, moze byc niski i bedzie ok, albo moze cie zalac i byc nie dobrze. Nie dopuszczamy tej drugiej opcji dlatego dzialaj:)
Moja pani dok z Pragi tlumaczyla mi pare miesiecy temu , ze organizm w ciazy pobiera tyle prg z krwi ile do utrzymania ciazy potrzebuje, reszty sie pozbywa , oni np nie kaza mierzyc prg bo wynik wg nich jest malo wiarygodny. Ja mam to niestety tak zakodowane z mojej starej kliniki, ze robie dla swietego spokoju dalej:)
 
reklama
Do góry