reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Haha Justin, dzieki no oby te kapcie lecialy :-D
U nas tez upal zelzal, nawet wczoraj padalo, a dzis 17 stopni, ale po weekendzie ma sie ocieplic, bo teraz to troche przegiecie w druga strone, pierwszy raz o 2 miesiecy ubralam dzis dzinsy I sie ledwo w nie wbilam takam napompowana z tego progesterone ;)
Chyba sie do Was przeprowadze.. u nas tak pieronsko goraco, ze cos okropnego [emoji58][emoji58] a mieszkam na parterze i naprawde w mieszkaniu nie jest tak zle jak na zewnatrz
 
reklama
Beta zarąbista. W przyszłym tygodniu na luziku możesz iść na wizytę pecherzykową. W niedzielę beta powinna być ok.1000. Tak więc w sklepach online przerzuć się na h&m mama. [emoji16] moje gratulacje. [emoji8]
Jak to @misis188 mówi: "będziesz gruba." [emoji41]
Dzieki Justin :) wlasnie musze rozkminic co dalej robic bo jakos nie wychodzilam myslami poza etap bety, musze tu cos znalezc chyba bez sensu do katwoic leciec na 1 dzien, chyba, ze na weekend polece :) A kiedy kliniki kaza robic ta wizyte pecherzykowa?
 
Wciskam w siebie wodę, trzymam nogi w zimnej wodzie i takie tam różne ale nawet siedząc na tyłku robi mi się słabo. Organizm musi się przyzwyczaić, że na pokładzie jest jeszcze dwóch pasażerów. Wszystko to wiem ale i tak nie da się w miarę normalnie funkcjonować. Z aktywnego życia przeszłam w stan mimozy. [emoji23] kocham moje szkraby ale nawet nie chce mi się oglądać ciuszków na necie. Totalny marazm łącznie z łupanką w mózgu i żarem w piekących oczach. Przepraszam, musiałam sobie pomarudzić. Wczoraj popłakałam się bez wyraźnego powodu. Emocje jak na rollercoasterze.

No początki są strasznie zamulone:rofl2:
A ta bezczynność jeszcze to pogłębia.
Ja zauważyłam, że najlepiej się czułam jak byłam aktywna. Jak tylko upały zelżą to spaceruj.
 
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.

Gratki ;)))))
 
@zylwia sliczniutka jest. A naswietlaniami sie nie przejmuj. To dla jej dobra. Wiele dzieci to przechodzi.

@chlopkers juz 10 tydzień? Ale leci
Tak, juz 10tc [emoji4] Tez tego nie odczuwam, psychicznie aktualnie jestem jak w transie, egzystuje z dnia na dzien, oby jakos przetrwac do terminu prenatalnych
 
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.
Super przyrost [emoji7][emoji7][emoji7] mocnw kciuki za ciag dalszy i piekny ciazowy brzuszek [emoji173] kiedy wizyta na usg? [emoji4]
 
reklama
Wciskam w siebie wodę, trzymam nogi w zimnej wodzie i takie tam różne ale nawet siedząc na tyłku robi mi się słabo. Organizm musi się przyzwyczaić, że na pokładzie jest jeszcze dwóch pasażerów. Wszystko to wiem ale i tak nie da się w miarę normalnie funkcjonować. Z aktywnego życia przeszłam w stan mimozy. [emoji23] kocham moje szkraby ale nawet nie chce mi się oglądać ciuszków na necie. Totalny marazm łącznie z łupanką w mózgu i żarem w piekących oczach. Przepraszam, musiałam sobie pomarudzić. Wczoraj popłakałam się bez wyraźnego powodu. Emocje jak na rollercoasterze.
Kochana, na ciuszki przyjdzie jeszcze czas [emoji4] odpoczywaj, jesli tylko tego teraz potrzebujesz [emoji4][emoji4]
 
Do góry