reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jest czysto dzwoniłam do lekarza mam brać prolutex jeden zastrzyk raz dziennie wieczorem , jeśli powtórzy się plamienie to wtedy mam jechać zrobić bete i za dwa dni powtórzyć mam brać więcej nospy i magnezu i się nie martwić i odpoczywać więcej wiec odpoczywam
 
reklama
Jest czysto dzwoniłam do lekarza mam brać prolutex jeden zastrzyk raz dziennie wieczorem , jeśli powtórzy się plamienie to wtedy mam jechać zrobić bete i za dwa dni powtórzyć mam brać więcej nospy i magnezu i się nie martwić i odpoczywać więcej wiec odpoczywam
Pamiętaj jeszcze ze bol brzucha w ciąży jak na okres jest normalny bo tam jest w srodku rewolucja. Nie kazda go ma ale mysle ze większość. Natomiast jesli mialabys skurcze to w tedy ja bym na ip jechala bo skurcze juz normalbe nie sa
 
Haha Justin, dzieki no oby te kapcie lecialy :-D
U nas tez upal zelzal, nawet wczoraj padalo, a dzis 17 stopni, ale po weekendzie ma sie ocieplic, bo teraz to troche przegiecie w druga strone, pierwszy raz o 2 miesiecy ubralam dzis dzinsy I sie ledwo w nie wbilam takam napompowana z tego progesterone ;)

17° w dzień:tak:
U mnie o północy było 27:szok:
A ja bym tak poszła z psem na spacer...
 
dochodzę do siebie ale cały czas myślę o Małej..jak na Nia patrzę to serce mi krwawi :( eh....

A forum to już nie wi3m od kiedy nie czytałam...wybaczcie bo nie jestem na bieżąco :(

A Ty jak się czujesz ?
Kochana, wypoczywaj ile mozesz w szpitalu i nie martw sie, lekarze wiedza co robia. Wiele razy slyszalam o noworodkach, ktore trzeba bylo naswietlac, wsrod rodziny, znajomych i w kazdym przypadku pozniej bylo wszystko ok [emoji4] to tez troche taki srodek zapobiegawczy.
Ja bylam dzis rano u mojego gina, zrobil usg, dziecko jest wielkosciowo na 10tc (mamy 10t3d [emoji4] ), ma juz 3.8cm[emoji7], serduszko bije [emoji173] ale doktor mowi, ze najwazniejsze teraz te badania prenatalne i zeby je zrobic za dwa tygodnie [emoji4]
I strasznie sie ze mnie smial jak mu tlumaczylam, ze jestem teraz juz TAAAKA gruba, ze usg najlepiej bedzie zrobic przezpochwowo, bo nic nie zobaczy przez brzuch [emoji3] ale chlopina jakos ogarnal i pomimo mojego tluszczu wszystko bylo widac [emoji4]
 
reklama
@PaulinkaP sercem jestem z Tobą. [emoji8]

Dziewczyny, od ponad tygodnia męczy mnie migrena, daje mi spokój na dzień lub pół a później znowu uderza. Coś strasznego.
Zmierzyłam ciśnienie i mam w normie ale puls podwyższony- 92. Nie wiem, co mam już ze sobą zrobić. Któraś tak miała? Czy coś pomagało? Mam skłonność do migren i zawsze po prostu brałam tabletkę ale teraz to nie jest rozwiązanie. Ufff. [emoji58]

Puls w ciąży zawsze jest podwyższony. Masz w żyłach wiecej krwi (chyba o 2l) i serce musi zwiększyć obroty żeby ją przepompować.
Na migreny niestety nie pomogę. Mogę jedynie polecić wiecej wody (zwłaszcza przy tych upałach) lub domowy izotonik (woda, miód, szczypta soli).
 
Do góry