reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochana, wypoczywaj ile mozesz w szpitalu i nie martw sie, lekarze wiedza co robia. Wiele razy slyszalam o noworodkach, ktore trzeba bylo naswietlac, wsrod rodziny, znajomych i w kazdym przypadku pozniej bylo wszystko ok [emoji4] to tez troche taki srodek zapobiegawczy.
Ja bylam dzis rano u mojego gina, zrobil usg, dziecko jest wielkosciowo na 10tc (mamy 10t3d [emoji4] ), ma juz 3.8cm[emoji7], serduszko bije [emoji173] ale doktor mowi, ze najwazniejsze teraz te badania prenatalne i zeby je zrobic za dwa tygodnie [emoji4]
I strasznie sie ze mnie smial jak mu tlumaczylam, ze jestem teraz juz TAAAKA gruba, ze usg najlepiej bedzie zrobic przezpochwowo, bo nic nie zobaczy przez brzuch [emoji3] ale chlopina jakos ogarnal i pomimo mojego tluszczu wszystko bylo widac [emoji4]
To umawiaj się szybko. Ja się umawiałam w 9 tc i już kobieta w rejestracji kombinowała gdzie mnie wcisnąć.
Super, że z maluchem wszystko dobrze. [emoji7] prawie 4 cm miłości, to już bardzo dużo. [emoji173]
 
reklama
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.
 
To umawiaj się szybko. Ja się umawiałam w 9 tc i już kobieta w rejestracji kombinowała gdzie mnie wcisnąć.
Super, że z maluchem wszystko dobrze. [emoji7] prawie 4 cm miłości, to już bardzo dużo. [emoji173]
Hehe Justyna, ja mam dwa terminy na prenatalne juz umowione [emoji23] w miejscowce w ktorej chce u docenta, u ktorego kazdy w Krakowie chce, najwczesniejszy termin byl na 6.09, ale to u mnie bedzie juz 14tc. Dlatego zapisalam sie w odpowiednim terminie w innym miejscu, u mlodego lekarza (ale sprawdzalam i jest on na liscie tych ekspertow od prenatalnego usg) i u niego mam termin na 23.08 [emoji4] ale moj gin dzis radzil, zebym jednak sprobowala w tamtej dobrej miejscowce tylko u ktoregos innego lekarza z ekipy tego, ktory jest taki bardzo znany i do ktorego nie ma terminow. W poniedzialek mam u nich wizyte na szczegolowe usg na ich sprzecie i wtedy zobaczymy czy mnie gdzies wcisna w czyjs grafik. Jak nie to zostanie ten 23.08 [emoji4]
 
Puls w ciąży zawsze jest podwyższony. Masz w żyłach wiecej krwi (chyba o 2l) i serce musi zwiększyć obroty żeby ją przepompować.
Na migreny niestety nie pomogę. Mogę jedynie polecić wiecej wody (zwłaszcza przy tych upałach) lub domowy izotonik (woda, miód, szczypta soli).
Wciskam w siebie wodę, trzymam nogi w zimnej wodzie i takie tam różne ale nawet siedząc na tyłku robi mi się słabo. Organizm musi się przyzwyczaić, że na pokładzie jest jeszcze dwóch pasażerów. Wszystko to wiem ale i tak nie da się w miarę normalnie funkcjonować. Z aktywnego życia przeszłam w stan mimozy. [emoji23] kocham moje szkraby ale nawet nie chce mi się oglądać ciuszków na necie. Totalny marazm łącznie z łupanką w mózgu i żarem w piekących oczach. Przepraszam, musiałam sobie pomarudzić. Wczoraj popłakałam się bez wyraźnego powodu. Emocje jak na rollercoasterze.
 
Hehe Justyna, ja mam dwa terminy na prenatalne juz umowione [emoji23] w miejscowce w ktorej chce u docenta, u ktorego kazdy w Krakowie chce, najwczesniejszy termin byl na 6.09, ale to u mnie bedzie juz 14tc. Dlatego zapisalam sie w odpowiednim terminie w innym miejscu, u mlodego lekarza (ale sprawdzalam i jest on na liscie tych ekspertow od prenatalnego usg) i u niego mam termin na 23.08 [emoji4] ale moj gin dzis radzil, zebym jednak sprobowala w tamtej dobrej miejscowce tylko u ktoregos innego lekarza z ekipy tego, ktory jest taki bardzo znany i do ktorego nie ma terminow. W poniedzialek mam u nich wizyte na szczegolowe usg na ich sprzecie i wtedy zobaczymy czy mnie gdzies wcisna w czyjs grafik. Jak nie to zostanie ten 23.08 [emoji4]
Ty cwaniarko. Hehe. [emoji6][emoji16] 23.08 to nie tak źle. [emoji4]
 
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.
Kochana juppiiii!!!!:D:D:D to czekamy na wiadomości kiedy wizyta:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.
Beta zarąbista. W przyszłym tygodniu na luziku możesz iść na wizytę pecherzykową. W niedzielę beta powinna być ok.1000. Tak więc w sklepach online przerzuć się na h&m mama. [emoji16] moje gratulacje. [emoji8]
Jak to @misis188 mówi: "będziesz gruba." [emoji41]
 
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.

Gratki Mieciu:) Piękny przyrost:)
A jak nie plamisz to progesteronem się nie stresuj:)
 
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.

Mieciu, gratulacje!!! Szybuje ta beta do nieba :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Dzieki dziewczyny, wlasnie wrocilam do pracy z labu. Nie powiem, ze sie nie stresuje, wiec trzymajcie kciuki. Wyniki powiedzieli, ze najpozniej do 13 (czyli 14 PL czasu) teraz trzeba jakos przetrwac te kilka godzin! Stresuje sie bo to jest etap, na ktorym poleglismy ostatnio wiec tysiac mysli... Trzymajcie! :)
Kochana, trzymamy kciuki najmocniej jak sie da [emoji173][emoji173][emoji173][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Do góry