reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak były takie upały to trochę tak ale asekuracyjnie codziennie rano i wieczorem siedzę pół godziny z nogami w misce z zimną wodą :) opuchlizna zeszła. Teraz jest nieco chłodniej (w sensie dziś u mnie :) ) ale nadal moczyć nogi będę.. Mi stopa jak puchnie to robi się taka hm.. wysoka i płaska a ja się muszę w buty w niedzielę wcisnąć:-D:-D:-D
@misis188 a gdzie Ty mieszkasz jeśli mogę zapytać że dziś masz 40 stopni??:szok::szok::szok:
W Żywcu. Masakra. Wczoraj bylam kolo 22 na balkonie i bylo bardzo przyjemnie ale skutek jest taki ze jestem znowu cala pogryziona przez komary
 
W Żywcu. Masakra. Wczoraj bylam kolo 22 na balkonie i bylo bardzo przyjemnie ale skutek jest taki ze jestem znowu cala pogryziona przez komary
Dobra poprawiam sie. U rodzicow na dole w calkowitym cieniu pokazuje 30 bo u mnie kilka promykow pada na termometr. Bylsm teraz z psem na polu i w cieniu przy wiaterku jest znosnie
 
Cześć Dziewczyny. :D
Dzisiaj w kalendarzu mamy tylko @Mieciu85 ale jak ona poda nam wyniki przyrostu bety, to kapcie nam spadną z wrażenia z nóg i za to dzisiaj trzymam mocno kciuki, za wysooookąąąąą betę. ✊✊✊
Samych dobrych wieści dzisiaj i pięknego dnia. :*
Nie wiem jak u Was ale u mnie zelżał upał i można nawet swobodnie oddychać. ;)
Mieciu, trzymamy kciuki za niebotyczna betę ☺️ ki
 
reklama
Dzieki dziewczyny, wlasnie wrocilam do pracy z labu. Nie powiem, ze sie nie stresuje, wiec trzymajcie kciuki. Wyniki powiedzieli, ze najpozniej do 13 (czyli 14 PL czasu) teraz trzeba jakos przetrwac te kilka godzin! Stresuje sie bo to jest etap, na ktorym poleglismy ostatnio wiec tysiac mysli... Trzymajcie! :)
 
Do góry