reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć kochane [emoji7] przepraszamy, że tak długo no ale musialysmy się trochę poznać [emoji173] oto Lenka ! [emoji7] miałyśmy jutro wyjść ale niestety musimy się naswietlac..splakalam się jak nie wiem..Tak mi szkoda mojej Laleczki [emoji24]Zobacz załącznik 886677
Laleczka jest prześliczna :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: Oj bym taka tuliła i całowała bez końca. Od samego patrzenia można się zarazić:D:D:D
 
Dziewczyny ale miałam incydent myślałam ze serce mi stanie idę do łazienki podcieram się patrzę krew podcieram znowu patrzę krew i takie jeden raz miałam wzielam dodatkowo 2 dufastony ,magnez,2nospy i jak narazie jest cisza czysto ,Boże nawet nie wiecie jak się przestraszyłam aż brzuch zaczął mnie bolec bardzo ale już się uspokoiłam i leżę ,daj ci Boże aby już się nie powtórzyło i był już dobrze
Niezmiennie trzymam kciuki:)
 
Dziewczyny ale miałam incydent myślałam ze serce mi stanie idę do łazienki podcieram się patrzę krew podcieram znowu patrzę krew i takie jeden raz miałam wzielam dodatkowo 2 dufastony ,magnez,2nospy i jak narazie jest cisza czysto ,Boże nawet nie wiecie jak się przestraszyłam aż brzuch zaczął mnie bolec bardzo ale już się uspokoiłam i leżę ,daj ci Boże aby już się nie powtórzyło i był już dobrze
Jak tam dziś Paulinka? Uspokoiło się wszystko?
 
Mam do Was Drogie pytanie...ktora sie keczy w invicta? W sr byl pick up jak dzis zadzwonie i zapytam ile sie zaplodnilo to mi powiedza? Pamietam ze przy 1 podejsciu zadzwonil embriolog 5 dnia dopiero
 
reklama
Do góry