reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy mogła bym prosić o pomoc w zinterpretowaniu wyników badań zalecanych przez Paśnika ? Czy jeżeli wszystkie Ana 1 ana2 asa są ujemne to dobrze ?
 
reklama
PaulinkaP i osoby zaangażowane od 2 dni w konflikt - mam tutaj swoje zdanie ale go nie wyrażę. Powiem tylko że na pewno nikt źle Paulinie nie życzył. Nie można mylić pełnej dozy realizmu z jadem. Może czas skończyć te dyskusje? Myślę, ze temat się wyczerpał....


Miłego dnia wszystkie kochane!!!
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274]
Wzajemnie Biedroneczko [emoji173]
 
Powiem Wam tak, stoję sobie z boku i się nie odzywam zawsze wtedy kiedy zaczynam coś rozumieć, bo taka jest etyka mojego zawodu, że jak pacjent nie przychodzi po pomoc to jej nie powinnam udzielać... trochę jednak czuje się poirytowana i powiem Wam coś czego pewnie połowa nie zrozumie lub nie będzie chciała zrozumieć... Otóż każdy z nas ma jakieś problemy. Kiedy zgrażąją one rozpadem osobowości lub innymi trudnościami niezwykle ważnymi włączamy mechanizmy obronne. Są one niezwykle ważne i w chwilach kryzysu adaptacyjne. Potem uciążliwe i wymagające leczenia. Działąją one poza logiką i służą utrzymaniu spójności myśli, żeby je skruszyć trzeba kilkanaście lub kilkadziesiąt sesji terapii, albo czasu i zmiany sytuacji. Skruszenie zagraża integralności osoby więc często spotyka się z oporem a nawet agresją, musi być rozłożone w czasie i delikatne i co ważne wcale nie wymaga wglądu w rzeczywistość pomimo, że nam się pozornie wydaje, że to jedyna droga! Zazwyczaj to najbardziej wyboista i w terapii omijana... to tyle mojego branżowego bełkotu... tym razem mi się ulało...
 
@Biedroneczka83 -quwa madre słowa - polać Tej Pani czerwonego syropu. Zapomniałaś jeszcze ... rząd , który swoim postępowaniem cofa nas do średniowiecza, gdzieś czarownice palono na stosach czyli niewinne kobiety . Rząd , który prawa kościelne ma ponad prawa cywilne , quwa dziewczyny normalnie czasmi się boję by quwa ,nie zaczeli Nas na stosach palić( czytaj zamykać w wiezieniach) może czas uciekać póki paszportów nie pozabierali Ihahihahaihaha
Ja to w ogóle jestem degeneratem, bo nie dość, że in vitro, to jestem po rozwodzie i po drugim ślubie tym razem "tylko" cywilnym. [emoji6]
 
Naprawdę już nie mam ochoty na te sprzeczki kto ma racje a co się może wydarzyć itp ,pzedewszystkim to tu trzeba czasu i okaże się co się
Tak odnoszę do siebie bo nie kopię leżącego. Internet i anonimowość dają nam moc i lepiej czynić dobro niż pisać raniące słowa bo racja jest po naszej stronie. W tej sytuacji Paulinie zostało już dużo napisane a i ona potrafi czytać info z netu. Ponadto jest z wami już chyba jakiś czas i fajnie tworzyć grupę wsparcia. Widać że Paulina chce mieć nadzieję to niech ją ma, może jest jej potrzebne to uczucie szczęścia w ciąży choć na kilka dni aby potem stanąć do walki kolejny raz. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Pieknie to napisałaś aż mi łzy poleciały , co ma być to będzie jestem na najgorsze przygotowana ,ale narazie cieszę się ciaza piękny stan i czekam te czekanie jest męczące ale nic innego mi nie zostało ;) masz racje potrafię czytać co jest w necie napisane i bardzo się boje, ze dostanę znowu po pysku od życia ale co trzeba wierzyć i tyle mi zostało a na porazke przyjdzie jeszcze czas wtedy będę się martwić co dalej ale jedno wiem co by nie było to będę tak długo walczyła aż urodzę ta różowa pupcie ;) życzę ci miłego dnia i dziękuje, ze się wstawiłas za mną ;)
 
reklama
Do góry