reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka ;)
piątek, piąteczek itd. ;)
@Kurcia trzymam kciuki za cud, że Kurczaczek zebrał się w sobie i beta wszystkie nas pozytywnie zaskoczy. :* ✊✊✊
@Apsik1981 udanego przelotu do bazy. Niech okruszek mości sobie gniazdko na kolejne miesiące długiej i spokojnej ciąży. :*
@anita9014 powodzenia na wizycie. Jak będą jakieś foteczki, to wrzuć proszę, niech ciotki nacieszą oczy. :D
@Barburka , tutaj na pewno będą piękne zdjęcia, więc oczywiście czekamy na nie. Pochwal się koniecznie. ❤️

Miłego dnia Dziewczynki. ❤️❤️❤️

Dziewczyny kciuki mocno za Was zaciśnięte i czekamy na same dobre wieści:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
@zylwia Kochana za Ciebie też mocne kciuki byś w końcu mogła zobaczyć swoją cudną Lenkę:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Hejka ;)
piątek, piąteczek itd. ;)
@Kurcia trzymam kciuki za cud, że Kurczaczek zebrał się w sobie i beta wszystkie nas pozytywnie zaskoczy. :* ✊✊✊
@Apsik1981 udanego przelotu do bazy. Niech okruszek mości sobie gniazdko na kolejne miesiące długiej i spokojnej ciąży. :*
@anita9014 powodzenia na wizycie. Jak będą jakieś foteczki, to wrzuć proszę, niech ciotki nacieszą oczy. :D
@Barburka , tutaj na pewno będą piękne zdjęcia, więc oczywiście czekamy na nie. Pochwal się koniecznie. ❤️

Miłego dnia Dziewczynki. ❤️❤️❤️


Dziewczyny, samych dobrych wiadomości dzisiaj! ✊✊✊✊✊

Kurcia - niech będzie kolejny forumowy cud!
Apsik - niech to będzie ten szczęśliwy transfer!
Barburka i Anita - czekamy na zdjęcia!
 
@Felia - słońce- popatrz może gdzieś poza miastem. Powiem ze swojego doświadczenia: przyjęcie bylo na 40 osob i poza miastem wyszlo nam taniej -i to dużo taniej nawet z dowozem i odwozem gości plus poprawiny. Babeczka miała podpisaną umowę z DJ , który skasował nas przyzwoicie. Ceny noclegów też miał spoko i sporo gości sobie na swoj koszt zostało na noc. Fakt Słupsk to nie Kraków.
Juz patrzylam. Niestety w obrebie do 30-40km ceny ksztaltuja sie podobnie lub nie ma wiekszej roznicy. Myslalam ewentualnie nad sala w okolicach mojej mamy, ale to juz prawie 350km od Krk, choc tam w jednej karczmie talerzykowe wynosiloby ok 140zl. Tyle ze to calkowite odludzie a u mamy nie ma zbytnio warunkow, aby szykowac sie do slubu. Od tego roku remont, ktory pociagnie sie jak znam rodzicow chociazby przez kolejne dwa lata :)
Auto do slubu bierzemy nasze stare. Przezylo z nami tyle podrozy a mamy z nim piekne wspomnienia, ze mimo iz wyglada jak grat to jednak nie bede wydawala kasy na wynajem. Suknie wyhaczylam za 1800, choc jeszcze nie bylam jej przymierzyc, wiec moze sie okazac ze bede szukala dalej. Musze popatrzec na wyprzedaze lub uzywane, choc z sukienka bedzie ryzyko ze wzgledu na invitro. No z reszta tak jak i z sala. Jednak gdyby sie udalo a termin porodu przypadlby na slub i wesele, jakos sie doczalgam do kosciola a na weselu niech sie bawia beze mnie. Bede obserwowala przez skype :D Takze fakt iz po kosztach tez jedziemy nie sprzyja szukaniu :)
 
Paulinka najważniejsze że coś się zadziało. Teraz należy czekać i mieć nadzieję. I przestań sie już denerwować bo czasu nie przyspieszysz. Będzie jak ma być. Buziaki i uszy do góry.
Masz racje co ma być to będzie ja jestem tez nastawiona ,ze może być złe ale do póki jest nadzieja ,ze może być naprawdę pięknie to ja w to wierze ;) nie można odrazu czarnego scenariusza zakładać czas pokaże co się będzie działo zostało czekać i być spokojnym
 
Kobiety, " powiedzcie" czy to możliwe, czy ja świętuje? Bo to dopiero moja 2 stymulacja. Jestem dopiero po 2 zastrzyku genapeptyl , a jajniki tak mnie napierniczaja , ze ciezko chodzić.
 
Juz patrzylam. Niestety w obrebie do 30-40km ceny ksztaltuja sie podobnie lub nie ma wiekszej roznicy. Myslalam ewentualnie nad sala w okolicach mojej mamy, ale to juz prawie 350km od Krk, choc tam w jednej karczmie talerzykowe wynosiloby ok 140zl. Tyle ze to calkowite odludzie a u mamy nie ma zbytnio warunkow, aby szykowac sie do slubu. Od tego roku remont, ktory pociagnie sie jak znam rodzicow chociazby przez kolejne dwa lata :)
Auto do slubu bierzemy nasze stare. Przezylo z nami tyle podrozy a mamy z nim piekne wspomnienia, ze mimo iz wyglada jak grat to jednak nie bede wydawala kasy na wynajem. Suknie wyhaczylam za 1800, choc jeszcze nie bylam jej przymierzyc, wiec moze sie okazac ze bede szukala dalej. Musze popatrzec na wyprzedaze lub uzywane, choc z sukienka bedzie ryzyko ze wzgledu na invitro. No z reszta tak jak i z sala. Jednak gdyby sie udalo a termin porodu przypadlby na slub i wesele, jakos sie doczalgam do kosciola a na weselu niech sie bawia beze mnie. Bede obserwowala przez skype :D Takze fakt iz po kosztach tez jedziemy nie sprzyja szukaniu :)
Kochana a jaki masz rozmiar? Moja sprzed dwóch lat ciągle wysi w szafie;-)
 
reklama
Paulina ja mam jednak wrażenie że nie czytasz że zrozumieniem tego co my piszemy. Masz klapki na oczach. Co do "dam sobie rękę uciąć że każda z Was by wierzyła".....ostrożnie z takimi deklaracjami bo ja nie wierzyłam a nie raz byłam w takiej sytuacji. Jeśli nie chcesz zrozumieć tego co jest tu napisane to biorę podbuwage ewentualność, że nie chcesz zrozumieć tego co mówi lekarz. Serio, nie wierzę że lekarz z doświadczeniem, wiedza i ponoć dobry przy takiej becie mówi Ci że będzie dobrze. Może mówić żeby się nie martwiła bo to nic nie zmieni ale nie wierzę że on sam może myśleć że będzie dobrze. Dobra, dość bo i tak zaraz pół forum rzuci się na mnie że nie mam serca, jestem niemiła, brak mi empatii itd. Ludzie, życie to nie jest bajka. Jeszcze się tego nie nauczylyscie?
Słuchaj zdaje mi się ,ze lekarzem nie jesteś ... a klapki na oczach to może i masz ty ... Dziewczyno bije od ciebie taka chęci tego aby naprawdę było złe czy potrafisz to zrozumieć ,ze jeśli lekarz mówi .ze jest dobrze to ***** chyba z dupy sobie tego nie wziął bardzo mnie wkurwiaja takie wypowiedz jak ta nie jesteś lekarzem nigdy nim nie byłaś a zachowujesz się tak jak byś niewiadomo kim była będę tak długo wierzyć ile się da .. Wybacz może chcesz nr do lekarza i zadzwonisz i zapytasz skoro ty twierdzisz inaczej ,a może chcesz iść ze mną na wizytę nie rozumiem takich ludzi jak ty ....
 
Do góry