reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie,
my do Gdyni mamy 200km, a do Bociana 400km, więc stwierdziłam że warto spróbować :-)
Oczywiście że będę miała mnóstwo pytan, bo ja gadatliwa jestem i bardzo dociekliwa, ale na razie to jestem przerażona podjęta decyzja o ivf i muszę uspokoić myśli zanim zacznę pytać :-D

U nas ja bardzo chciałam ivf, bo jakos w naszym wypadku nie wierzę w IUI, ale emek odkładał tą decyzję, ale wczoraj przyjechał z delegacji i mówi że koniecznie w tym roku musimy podejść do ivf, no i złapałam cykora :szok:
 
"wyrafinowana forma aborcji", zabrać chorym czekającym na lekarza a dać na invitro. Ja nie wiem co powiedzieć. Zawsze znajdzie się ktoś, komu można było dać te pieniądze które chcą dać na ivf. Nie zrozumie tego nikt kto nie znalazł się w naszej sytuacji. Denerwuje mnie ta prowadząca. Facet mądrze gada.

Pełna nadziei nie martw się - pytaj. My wszystkie to przeszłyśmy i chętnie będziemy wspierać.
 
Hola - a co mówią? bo ja w pracy i nie mam tv :-)

No nie mówcie, ja nie mogę słuchać takiego paplania...ja nie wiem czy oni są nienormalni? czy my mówimy że mają choremu zabierać te pieniądze? Niech je znajdą z inny puli...
Nie rozumiem tego...my też jesteśmy chorzy i czemu nie możemy korzystać z darmowego leczenia? jestesmy gorsi od innych chorych?
 
pełna_nadziei83 nic się nie bój, inv samo w sobie nie jest straszne. tak naprawdę to chyba najtrudniej jest jeśli raz czy drugi się nie uda i trzeba walczyć z własną psychiką żeby się nie poddać. Jednak zaczynajac tak jak wy to trzeba poprostu wierzyć że uda się za pierwszym razem i za to będę trzymać kciuki:-), zeby wam się tak udało.
 
Hola - no właśnie bardzo wierzę że się uda :tak:musi się udać za 1szym razem, bo jak nie to :wściekła/y:
Jak się nie uda to będziemy mocno liczyć na dofinansowanie Tuska, chociaż w cuda nie wierzę.

Wy jesteście takie dzielne, tyle razy podchodzicie i tyle w was wiary , podziwiam was kobitki

dziewczyny a orientujecie się ile moga kosztować mnie leki z AMH 0,9? Bo tak szczerze przyznam że my mamy dopiero połowę kaski i musimy wykombinować resztę w ciągu miesiąca :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj dziewczyny , no mówili o refundacji, że od lipca 2013 , ze niby 15000 par w polsce potrzebuje inv, ale wkurzyła mnie na maxa pienkowska jak zaczęła arłukowicza napadać jak wytłumaczy rodzicom chorych dzieci albo chorym na raka że dla nich nie ma pieniędzy, kiedy oni cierpią a na inv są. noż kurde aż się trzęsę. my k----wa nie cierpimy:wściekła/y:i jak mozna wogole taki porownania stosować...
 
Ostatnia edycja:
Do góry