reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja czytałam że 30 tys osób w Plsce rocznie potrzebuje ivf...
Hola - nie słuchaj tych głupot...szkoda nerwów.
Ja wam powiem , że to bardzo nieładnie , ale jak słucham takich ludzi to życzę im żeby przechodzili przez to co my...
a Pieńkowska taka bogata to niech da kasę na chorych na raka, a nie dom buduje za miliony a ludzie chorują
 
reklama
sorki dziewczyny że się tak uniosłam ale już rece opadaja jak takie bzdury słyszę.

pełna nadziei chyba nie da sie tak powiedzieć ile cię leki maaogą kosztować. może jakaś dziewczyna z bociana ci pomoże bo w kazdej klinice są inne ceny i z trochę innych leków korzystają. mnie leki ostatnio kosztowały około 3 tys. no w katowicach nie w bocianie. zależy jak się będziesz stymulować. a do tej pory co miałas do IUI podawane
 
Ostatnia edycja:
pełna nadziei - witaj na forum, ja miałam AMH 1 i najpierw przyjęłam leki za około 2500 zł, ale słabo zareagowałam w związku z czym miałam przedłużoną stymulację co kosztowała mniej więcej jeszcze 1000 zł. przyjmowałam gonapeptyl i menopur
A i in vitro same w sobie nie jest straszne :) trochę straszna jest decyzja o tym zabiegu, a najgorsze chyba jest i tak, że cały czas na coś czekasz z niecierpliwością :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ja pierwszą IUI miałam na naturalnym cyklu, bo z owulkami nie mam problemu, a druga wyprosiłam stymulowaną.
Brałam 2x1 clo , miałam 2 pęchole . Ogólnie mam krótkie cykle 25-28dni, a po clo jeszcze krótszy, szybko mi urosły jajca i IUI miałam już 10dc.
 
Witaj Pełna Nadziei
biggrin.gif
... ja przez ostatni tydzień głowiłam się, która klinikę wybrać. W pierwszym impusie wybrałam Inviktę i zostanę przy tym wyborze. Dojazd mam lepszy do Gdańska jak do Białegostoku, a że już przerabiałam wizyty co dwa dni, to wolę w autku spędzić 4 lub 5 godzin zamiast 7 lub 8. Na dodatek na ich stronie pisze,że trzeba być na miejscu ok.10 -14 dni, ja nie mogę zostawić mojego zwierzyńca samopas, nie mam tu nikogo kto mógłby mi pomóc. Wcześniej byłam w Invimed, na leki poszło ok. 4 tys.
 
Hola - no stara nie jestem , prawie 30stka na karku, ale daję radę :-) ale czy zdrowa, myslałam że jak mam normalne cykle i zawsze mam jajeczko to AMH będzie z 2,5, a tu taka niespodzianka :szok:

Gotadora - mi właśnie bardzo odpowiada to że tam trzeba zostać na dłużej, bo mój emek ciągle w delegacjach i ciężko z nim się wybrać do kliniki, a ja samochodu nie mam, tylko emek służbówkę...a ja z urlopem nie powinnam miec problemu, więc plan jest taki że emek mnie tak zawozi, a potem na punkcę przyjeżdza i zostaje ze mna te 3 dni :-)
 
Pełna Nadziei to w takim razie bardzo dobry wybór
yes2.gif
bo dużo dobrego się naczytałam o Bocianie, dla mnie mam nadzieje,że Invikta przyniesie szczęście
 
reklama
No ja pirdziele!!!! Oczywiscie, pani pienkowska!!!! najlepiej przytoczyc skrajne argumenty, zby pokazac sploeczenstwo ,ze to jakies fanaberie rzadu dofinansowanie in vitro. grrrr
 
Do góry